Copyright © 2018 Home - Hostgator Reviews

Festivalio žvaigždės

 

2018 m.

 

 

 

 

 


 

Grupė "Pikaso" (2017 m)

 

HIGHWAY 40 (2017 m.)

 

 

 

 

 

 DOUG ADKINS (JAV) ir grupė (2016 m.)

 

 

Gimė ir augo Montanoje, sulaukęs šešerių koncertavo kartu su seserimis Džeke, grojančia pianinu, ir  Bete Jo. Kartu jie įkūrė "Adkinsų Trio" bei dainavo visos Montanos festivaliuose. Buvo Išleistos aštuonios sėkmės sulaukusios ir galingu vokalu, bei tradiciniu dainų stiliumi pasižyminčios kompaktinės plokštelės.
       Dougui būdingi jaudinantys pasirodymai, ,,Top turo‘‘ grupė, asmenybė ir entuziazmas. Jis yra vienas geriausių gyvai grojančių atlikėjų JAV ir Eurpoje. ,,Honky Tonk ,, D. Adkinso  atliekamas kantri stilius - tai jaudinantis tradicinio ir šiuolaikinio kantri stiliaus junginys, kurį atlikėjas groja kiekvienam klausytojui asmeniškai.
       Nuo 2000-ųjų Dougas Adkinsas surengia apie šešiasdešimt pasirodymų per metus, groja ir mažuosiuose klubuose ir didelėms festivalių minioms. Dougas yra vienas iš atlikėjų, pritraukiantis gausybę klausytojų į įvairius festivalius. Jis garsių radio hitų  tokių kaip “Whiskey Salesman,”“Window Shoppin,” “Waltz Across Montana”,  “Why Not“, Loved You More,” ir “Bismarck” atlikėjas. Rusnės festivalyje Dougas pasirodys su gyvai grojančia muzikantų grupe.

 

 

VIRGIS STAKĖNAS (2015 m.)