, ,

DANGĖ

DANGĖ

DANGĖ  – Lietuvos dainų kūrėja ir atlikėja, išgarsėjusi dalyvaudama 2005 metais LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes“.  DANGĖ  taip pat dalyvavo 2018 metais „Eurovizijos“ atrankose, įvairių kitų muzikinių laidų, projektų, kaip: „Mes vieno kraujo“ atrankose, X – faktoriaus atrankose, „ Muzikinės kovos“  ir t.t.

Baigusi muzikos mokyklą (fortepijono klasė),  studijavusi konservatorijoje ir Šiaulių universitete muzikos pedagogiką. Tačiau profesionali pianistė netapo, nes kuriančiam žmogui prioritetas visada buvo savo muzikos kūryba, pajautimas ir ištransliavimas. Muziką ir žodžius visoms savo dainoms rašo pati DANGĖ  ir kuria nuo vaikystės. Dažnai kūrybą lygina su oru, vandeniu, kad tai – tėkmė, srovė, kurios neužspausi, nepaslėpsi, nesustabdysi. Tai, kaip kvėpavimas, be kurio tavęs nėra.

2017 metų pabaigoje išleido pirmąjį savo kūrybos dainų albumą – „Tik šiek tiek arčiau dangaus“,  pristatydama albumą sudalyvavo AGATOS organizuojamame renginyje „Muzikos salė“.

2018 metais Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimuose (ŠAMA) buvo išrinkta ir apdovanota kaip Šiaulių metų atlikėja.

Atlieka romantines savo kūrybos dainas, kuriose sudėti įvairiausi mūsų gyvenimą spalvinantys jausmai: meilė,  laimė, džiaugsmas, ilgesys, skausmas, stiprybė, tikėjimas ir t.t.