Cornhole

„Cornhole“ –  tai amerikoje labai populiarus žaidimas. Žaidimo tikslas pataikyti į skylę specialioje lentoje kukurūzais užpildytą maišelį, jei pataikei į skylę gauni 3 taškus, maišelis liko ant lentos 1 taškas. Viename etape laimejimo taškus pelno tik viena komanda. Tarkim pirmoji komanda surinko 4 taškus, antroji 1 tai 4-1=3 tai pirmoji komanda pirmame etape surinko 3 taškus, žaidžiame dažniausiai iki 21 taško. Azartiškas komandinis žaidimas! Žaidžiama komandomis 2 prieš 2 ar 4 prieš 4, arba kitaip kaip sugalvojate. Kiekvienas  žaidėjas meta po 4 arba po 2 maišelius į lentą su skyle.

Siūlome daugiau veiklų mokykloms ir sporto centrams:

Rugsėjo pradžioje, pristatyti „Grindų kerlingo” ir Bavariško akmenslydžio ir Cornhole (kukurūzinis) sporto šakas Rusnės-Šilutės miesto mokslo įstaigų kūno kultūros mokytojams, bei visai Rusnės-Šilutės bendruomenei.

1. Pristatyti bavariško akmenslydžio ir grindų kerlingo sporto šakas Rusnės-Šilutės bendruomenei (sporto aikštyne).

2. Pristatyti bavariško akmenslydžio sporto šaką Rusnės-Šilutės kūno kultūros mokytojams ir Rusnės-Šilutės bendruomenei čiuožykloje (jei ji dar tokia yra).

3.Atrinkti instruktorius sporto veikloms vykdymui.

Grindų kerlingo inventorių paliekame panaudai 3 mėnesių laikotarpiui.

Bavariško akmenslydžio inventorių (4 komplektai) panaudai 12 mėnesių laikotarpui.

Prašome:

Reklamuoti renginį Rusnės-Šilutės (soc. tinklai, media, laikraščiai, dienynai, kolonos).

Suburti kūno kultūros mokytojų, sporto entuziastų ir interesantų auditoriją.

Renginys vyktų asvaltu dengtame aikštyne arba aktų salėje.

Aisštokas (Icestock angl.) arba Bavariškas Akmenslydis – komandinė žiemos sporto šaka, ypatingai populiari Alpių regione. Žaidžia dvi komandos po 4 žaidėjus, žaidimas paprastas ir įtraukiantis, todėl kviečiame išbandyti naują sporto šaką visus norinčius. Šiais laikais žaidimas žaidžiamas žiemą uždarose ledo arenose, taip pat ant užšalusių vandens telkinių. Vasarą ant lygaus paviršiaus (asfaltas, trinkelės, betoninė danga). Organizuojami komandinių ir individualių, metimo į tolį rungčių Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatai.

Lietuvos Aisštoko Federacija. +37065900803, info@icestock.lt

Kerlingas (Curling angl.) – Akmenslydis, tai smagi sporto šaka, kurioje derinami fiziniai ir protiniai įgūdžiai. Taip pat, tai yra viena iš nedaugelio sporto šakų, kurioje varžytis gali visi nepriklausomai nuo jų amžiaus, lyties ar sugebėjimų. Žaisti kerlingą yra smagu!

Lietuvos kerlingo asociacija vykdo projektą “Grindų kerlingas” kuria siekiama populiarinti sporto šaką Lietuvos mokymosi įstaigose įterpiant kerlingo sporto šakos epizodus į jaunosios kartos mokymosi procesą „Grindų kerlingo” programos pagalba. Ši programa leidžia supažindinti jaunimą su sportu ir suteikti galimybes jį sportuoti tiesiogiai mokymosi įstaigose. Tuo tikslu Lietuvos kerlingo asociacija, jaunųjų kerlingo sporto mėgėjų paiešką ir ugdymą vykdo keliais etapais: Grindų kerlingo programa mokyklose. Vėliau šios programos dalyviai kerlingo sporto centruose (čiuožykloje), treniruotėse, sporto stovyklose, meistriškumo tobulinimosi stovyklose.