, ,

ŽEMAITUKAI

ZEMAITUKAI

<…>

Rugpjūčio 4 d.  22 val.

, ,

Plungės kultūros centro simfoninis orkestras

Plungės kultūros centro simfoninis orkestras

Kolektyvas susikūrė 2015 metų gruodį ir jau 2016 m. vasario 16 d. pasirodė gausiam klausytojų ratui. Tai bene vienintelis tokio pobūdžio meno kolektyvas, kuriantis ne šalies didmiestyje, o regione.

Šiandien klausytojai džiaugiasi, kad ir Plungė turi savo Simfoninį orkestrą. 2017 m. iškilmingos Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimų „Auksinis feniksas” ceremonijos metu Ieva ir Paulius Lygnugariai nominuoti geriausiais metų kultūros ir meno kūrėjais. Šiandien orkestre groja apie 40 muzikantų, kurių tarpe – didelė dalis šios srities muzikų profesionalų. Su nepaprastu entuziazmu į kolektyvo sudėtį įsiliejo mokytojai, plungiškiai, kurie yra mokęsi muzikos aukštosiose mokyklose ar konservatorijose ir būrys gabių jaunų žmonių, baigusių meno mokyklas.

Kiekvienais metais kolektyvas stipriai tobulėja, aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bet ir užsienyje. Repertuaras yra nuolat keičiamas ir papildomas naujais kūriniais. Taip pat orkestras labai lankstus, gali parengti programą pagal klausytojų poreikius. Orkestrą kviečiasi akomponuoti ir žinomi šalies atlikėjai bei grupės savo soliniuose koncertuose.

Plungės kultūros centro simfoninis orkestras

, ,

Perla Skalauskaitė

Perla Skalauskaitė

Perla Skalauskaitė – unikalaus ir švelnaus balso savininkė. Muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas“ 10 sezono dalyvė, savo balsu sužavėjusi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio The Voice žiūrovus. Respublikinių ir tarptautinių konkursų Grand Prix ir I vietų laimėtoja.

, ,

Pro X

Pro X

Pro X – profesionalūs nežinomieji… tai paslaptis ir intriga… grupės tikslas- transliuoti klausytojams kokybišką garsą ir subtilų muzikinį skonį. Grupės nariai: Laimonas Vaišvila (klavišiniai, vokalas) – grupės įkūrėjas, kuriam ir kilo idėja suburti gyvo garso grupę. Tai žmogus optimistas, kūrėjas, dainų tekstų ir muzikos autorius, tiesiog, žmogus ,,ugnis“. Vytautas Gedvila (būgnininkas) – , grupės bendraautorius, įdėjininkas, žmogus, turintis gerą širdį ir visada tvirtą, bei pagrįstą savo nuomonę. Jis nuo pat grupės susikūrimo tikėjo grupės sėkme ir to siekė.

Rimantas Mikalauskas (akordeonistas) – nusipelnęs savo srities specialistas, tarptautinių konkursų laureatas. Visada taktiškas, pagarbus ir griežtas sau ir kitiems, bet nestokojantis geraširdiškumo ir jumoro jausmo. Rolandas Narutavičius (bass gitara, vokalas) – iš pažiūros griežtos povyzos žmogus, principingas, konkretus, visada turintis tvirtą savo nuomonę , bet viduje, meniškos sielos, geraširdis, mylintis kačiukus ir šunelius. Monika Kimtienė (Vokalas,perkusija)- vienintelė moteris, grupės puošmena. Visada besišypsanti, paslaugi, valiūkiška, mėgstanti humorą… Jautrios sielos žmogus, kuriam be galo svarbi šilta ir spratimu spinduliuojanti atmosfera kolektyvo darbe.

, ,

Nidas Pečkys

Nidas

Dainų autorius ir atlikėjas Nidas Pečkys (Rusnė)

, ,

Autorinių dainų ir šokių grupė KOMETOS

KOMETOS

Grupė KOMETOS narės – Jolanta ir Eglė susitiko prieš 6 metus. Naujųjų Metų išvakarėse.
Dvi ugningos sielos užsiliepsnojo dar ryškiau, kad ilgai netrukus – Rytietiškų šokių studijos „Meliha dance” ir dainų atlikėja Jolanta Kriaučiūnienė ėmėsi bendrų planų kurti šokius pagal Jolantos kuriamas dainas, ruošti programą pasirodymams renginiuose ir nežiūrint atstumo tarp gyvenamų miestų – 5 metus jos – grupė „Kometos”.
Su savo koncertine autorine dainų ir šokių programa jų pasirodymus išvysti galima bet kuriame Lietuvos krašte.
Viena iš grupės vokalistės populiariausių dainų – autorinė daina „Tik pasilik”, kuri šių metų Lrt.Klipvid konkurse žiūrovų simpatijos prizui laimėti – buvo II-oje vietoje.
Taip pat ši daina sėkmingai skamba radijo stotyse kartu su kitomis populiariomis lietuviškomis dainomis.

, ,

Aleksandr Belkin ir grupė „The Road band“

Karalius

Bliuzo Karalius Aleksandr Belkin ir grupė „The Road band“

 

, ,

Sirupas

Sirupas

Sirupas – unikali jaunų vaikinų grupė iš pajūrio, susibūrusi kurti prasmingą ir įkvepiančią muziką gimtąją kalba. Dainos žodžiai bei jas supančios melodijos ir ritmai – tai istorijos apie kiekvieną iš mūsų. Autorinės dainos apie mūsų gyvenimus ir išgyvenimus, nuopuolius ir pakilimus, nesibaigiančią vaikystę ir augančią brandą. Kviečiame užsukti, įsipilti ir pasimėgauti šiek tiek kitokiu, muzikinio sirupo saldumu savo gyvenimui.

Sirupas