, ,

Karaliai

, ,

Grupė AGE

Grupė AGE susikūrė 1998 metais (Marijampolė LT/Suwalki PL). Per šį laikotarpį keitėsi jos sudėtis, kol galiausiai susiformavo muzikantų kompanija: grupės vadovas Giedrius Katilius (vokalas, klavišiniai),  AlgisBendaravičius (bosinė gitara), Miroslaw Korycki (būgnai) ir Gintara Rudzevicius (gitara). Grojama įvairaus stiliaus muzika, taip pat ir autorinius kūrinius. AGE aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose bei projektuose Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Danijoje, koncertuoja miestų šventėse, klubuose.

, ,

„The Road Band“

„The Road Band“ ( Vilnius).

„The Road Band“ (Vilnius)

, ,

Karina Ivanickyte

Muzikos pasaulyje Karina nėra naujokė. Nors dainavimas jos nelydėjo nuo pat vaikystės, mergina šiuo metu studijuoja atlikimo meno (dainavimo) specialybę Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, bei solinį dainavimą Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro muzikos akademijoje, visgi atlikėja vien tik studijomis neapsiriboja.

Dalyvaudama įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, ji pelnė daugybę apdovanojimų, bet didžiausias laimėjimas, anot vokalistės, yra neįkainojama patirtis, kurią suteikia kiekvienas konkursas.

Didelio masto konkursai Karinai nebėra naujiena. Neseniai ją pamatyti ir pasidžiaugti jos talentu kiekvienas galėjo muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“. Kaskart Karina stebino žiūrovus balso stiprumu, spinduliuojama šiluma ir profesionaliais pasirodymais.
Šiuo metu Karina dirba prie autorinių dainų kūrybos ir jų leidimo.

 

, ,

Grupė „Arka“

, ,

Studijofonas

Gyvos muzikos grupė – Studijofonas.
Daugeli jūsų pažįstami muzikantai susibūrė, kad Klaipėdoje atsirastų dar viena muzikinė kokybė, kuri džiugins ne tik Klaipėdiečius bet ir miestui būtų kuo didžiuotis.

, ,

Stano

Dainininkas Stano, būdamas vos devynerių, atvyko gyventi į Lietuvą. Gimęs Rusijoje, Sočyje, į Vilnių jis atvažiavo mokytis tremtiniams ir pasaulio lietuvių vaikams įkurtoje mokykloje „Lietuvių namai“. Tačiau susiklostė taip, kad Stano Lietuvoje liko be mamos – jai nepavyko čia pritapti ir teko išvykti atgalios. Būsimas dainininkas liko augti su močiute ir sako, jog tai neišėjo į bloga. Nors Stano neslepia – buvo visko.

, ,

Atėnė, Goda, Emilija

 

, ,

Jolanta Kriaučiūnienė

Jolanta Kriaučiūnienė
Jolanta Kriaučiūnienė
Vienas iš dainos privalumų yra tai, kad ja galima daug ką atskleisti.
Tai – kuriančio žmogaus privalumas. Ir džiaugsmas to, kad galima išsakyti, kas susikaupę širdyje per metų patyrimą. Ir jei žodžiai rašomi širdimi, jų strėlės labai greitai pasiekia kitų širdis. Tų, kuriems tai yra skirta.
Žodžius suvysčius į muziką, gimsta daina…
Be muzikos mano pasaulis taptų pilkas. Ją kurdama jaučiu, kad mano siela tampa šviesesnė, namai jaukesni ir širdis atranda vidinę ramybę.
Tad kurkim dainas, dainuokim: jos anksčiau ar vėliau suras savo laiką ir dėkingumo kupiną klausytojo širdį.
Autorinių dainų kūrėja ir jų atlikėja, renginių organizatorė, mokytoja – Jolanta Kriaučiūnienė.  (Mažeikiai).
Savo dainas rašau, kartu kurdama muziką.
Dainų aranžuotes ir dainų įrašus įrašinėju Gintauto Litinsko, Antano Dargio, Aro Žvirblio, Pauliaus Jasiūno įrašų studijose.
Pakeliui – pirmasis autorinių dainų albumas „Likimo dovana“.
Su savo autorinių dainų programa dalyvauju koncertuose, renginiuose. Taip pat turime programą, kaip autorinių dainų ir šokių grupė „Kometos“, kartu su žavingomis šokėjomis iš Šiaulių.
Su gyvo garso grupe „Kadrai“ mano dainas pristatome gyvo garso koncertuose.
, ,

„Poezijos medžiotojai“

„Poezijos medžiotojai“ – kolektyvas, pravardžiuojamas amžinais muzikiniais eksperementatoriais. Jiems niekada nepritrūksta tekstų, bet muzikos stilių, tikėtina, kad tikrai kada