, , ,

KVITCHATA

Kvitchata Anastasiya

(Ukraina)

, ,

Meidė

Meidė!

Kas yra Meidė!? Jaunimui gerai žinomas vardas ir balsas! Nes Meidė, ji netik 2021 m „Lietuvos balso” 8 sezono nugalėtoja! Ji nesuskaičiuojamų konkursų ir net tarptautinių konkursų pirmų ir. GRAN PRYX nugalėtoja!
Meidė ir dainavimas neatskiriama! Jos talentą dainavimui pastebėjo tėveliai dar kūdikustėje ir ėmė jį lavinti.
Meidė pati kuria dainų tekstus ir muziką , taipat yra išbandžiusi savo jėgas ir tapyboje. Jos tapybos darbų paroda buvo eksponuojama pernai, Raudonės pilyje. Planuose dar daug …visko,ko šiai dienai nesinorėtų dar detaliai atskleisti,kad išsaugoti mažą paslapties šydą!!
Tai tiek, perbėgant keliais žodžiais apie Meidę. Bet, jos geriau klaustyis dainuojant, net leistis mums į ilgas kalbas!

Meidė! Meidė!

, ,

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ ir Egidijaus Bavikino programoje skamba melodingos, įsimintiniausios bei pačios svajingiausios tarpukario Lietuvos estrados pradininko D. Dolskio dainos, kurios nepraranda savo aktualumo ir yra dainuojamos iki pat šių dienų. „Kariškas vaizdelis“, „Lietuvaitė“, „Aš myliu vasaros rugiagėles“, „Su armonika į Braziliją“- tai mūsų dienų kultūrinis lobis, kuris neleidžia prarasti ūpo, nuveda į giliausius bei šilčiausius prisiminimus. Programoje išgirsite ne tik nepakartojamąjį Kauno pučiamųjų instrumentrų orkestrą „Ąžuolyną“ ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solistą Egidijų Bavikiną, bet išvysite ir choreografinę orkestro šokėjų grupę, kuri kiekvienam padės bent trumpam atitrūkti nuo pilkos kasdienybės.

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

, ,

2Kvėpavimas

2 kvepavimas

„2Kvėpavimas“ –  interneto sensacija, žaibiškai išgarsėjusi su daina „Leidžiu tau viską“. Daina tapo vienu iš klausomiausių metų kūrinių ir turi daugiau nei 8 milijonus peržiūrų. Solidus rezultatas jaunai grupei. Debiutinės dainos populiarumas suteikė motyvaciją ir galimybę kurti toliau.  Šiuo metu net 6 grupės kūriniai jau yra perkopę milijono ribą („Paranoja“ – 5 mln., „Vasarinė mergaitė“ –  3,6 mln., „Kukliai pasėdėsim“ – 2 mln, „Magija“,  „Greiti ir įsiutę“ – kievienas virš milijono). Grupė išleido debiutinį albumą „Leidžiu tau viską“. „2Kvėpavimas“ nusiteikęs nesustoti ir palikti ryškų pėdsaką lietuviškoje muzikoje. Sėkmingai kuriami naujo albumo kūriniai ir rengiami koncertai, kuriuose sulaukiama audringo auditorijos palaikymo.

, ,

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Antikvariniai Kašpirovskio dantys Ateis vasara – reikės linksmintis, o visi žino, kad geriausia linksmintis su grupe „Antivariniai Kašpirovskio dantys“! Scenos patrakėliai kviečia į koncertą ir tuos, kurie pirmą kartą ateis, ir tuos, kurie eina ir eina. Pasirodyme nuskambės visos geriausios grupės dainos – naujos, senos, bet visos smagios, gal tik kokia viena liūdnesnė, bet ir ta labai graži.

, ,

Tina Turner AGE Project (Lietuva-Lenkija)

The AGE band formed in 1998 in Marijampole, South Lithuania.
Its composition has changed over time.

* Giedrius Katilius – group leader, vocals, keyboards
* Rūta Lukoševičiūtė – vocals
* Gintaras Rudzevičius – guitar
* Algis Bendaravičius – bass guitar
* Miroslaw Korycki – drums

AGE plays live in various styles of cover music as well as original works.

It is actively involved in various community activities, festivals and projects in Lithuania, Germany, Poland and Norway, performs at city festivals, clubs, weddings and parties.

AGE

 

 

, ,

Lazerių šou nuo 23.50 val.

Lazerių šou festivalio žiūrovams dovanoja „Šilutės odontologijos implantologijos klinika“
Kontaktai:
Tel.: +370 699 81517
El.paštas: soiklinika@gmail.com
Adresas: Atgimimo al. 5A, Šilutė

 

Lazeriu Lazeriu Lazeriu

, ,

„Poezijos medžiotojai“

„Poezijos medžiotojai“ – kolektyvas, pravardžiuojamas amžinais muzikiniais eksperementatoriais. Jiems niekada nepritrūksta tekstų, bet muzikos stilių, tikėtina, kad tikrai kada