, ,

HUSARAI

HUSARAI

Šių laikų scenos kariai, kurie kiekvieną šventę paverčia neužmirštama, šokius užkuria tiek didelėse scenose, tiek privačiuose vakarėliuose ar gimtadieniuose. Tinka visiems, t.y. nuo santūriausio iki emocionaliausio klausytojo.

Tomas Sinkevičius ir Rimtautas Balevičius

HUSARAI

, ,

Kornelija ir Žygis

Kornelija ir Žygis

Kornelija ir Žygis

, ,

Domas Ročka

Domas Ročka

Domas Ročka – Dainų autorius ir atlikėjas, kurti savo kūrybos dainas pradėjes dar tik prieš metus, tačiau apkeliavęs nemažą dalį Lietuvos ir suvirpinęs ne vieną širdį savo dainomis.

Spotify: https://open.spotify.com/track/2HM9dO2BnzGM9OTusKIw8C?si=6R4UFMU7RCy2Boyhl7iAeQ

, ,

Real Dreams

Real Dreams

Pirmą kartą į scena užlipau prieš 21-nerius metus. Esu parašęs netoli 1000 autoriniu dainų tiek sau,tiek kitiems atlikėjams. 2011 –  2012 metais muzikiniuose apdovanojimuose Sama, nominacijose Pop ir Mano žvaigždė užėmiau pirmąsias vietas. Ne karta buvau pakviestas dalyvauti įvairiuose renginiuose ir projektuose. Teko filmuotis keliose LNK, Šiauliu Tv laidose . Dažniausiai dalyvauju vietiniuose Šiaulių apskrities renginiuose (Šiaulių naktys, Šiaulių dienos, Bulių kautynės  ir t.t.  Esu draugiškas,paprastas,mėgstu bendrauti su žmonėmis. Mano profesija- mokytojas.

, ,

Liv@

Liv@

Esu atlikėja Liv@. 2015 metų Lietuvos balso dalyvė. Nuo 2018 metų buvau grupės Real Dreams vokalistė, vėliau tapau, kaip atskira atlikėja Liv@ ir ėmiau dalintis savo kūrybos dainomis. Scenoje esu nuo mažens. Groju smuiku, pianinu, bet dainavimas visada buvo pirmoje vietoje. Koncertuoju įvairaus pobūdžio renginiuose, bei šventėse. Jei reiktų save apibūdinti, kaip žmogų – charizmatiška, ‘su charakteriu’ muzikantė!

, ,

DANGĖ

DANGĖ

DANGĖ  – Lietuvos dainų kūrėja ir atlikėja, išgarsėjusi dalyvaudama 2005 metais LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes“.  DANGĖ  taip pat dalyvavo 2018 metais „Eurovizijos“ atrankose, įvairių kitų muzikinių laidų, projektų, kaip: „Mes vieno kraujo“ atrankose, X – faktoriaus atrankose, „ Muzikinės kovos“  ir t.t.

Baigusi muzikos mokyklą (fortepijono klasė),  studijavusi konservatorijoje ir Šiaulių universitete muzikos pedagogiką. Tačiau profesionali pianistė netapo, nes kuriančiam žmogui prioritetas visada buvo savo muzikos kūryba, pajautimas ir ištransliavimas. Muziką ir žodžius visoms savo dainoms rašo pati DANGĖ  ir kuria nuo vaikystės. Dažnai kūrybą lygina su oru, vandeniu, kad tai – tėkmė, srovė, kurios neužspausi, nepaslėpsi, nesustabdysi. Tai, kaip kvėpavimas, be kurio tavęs nėra.

2017 metų pabaigoje išleido pirmąjį savo kūrybos dainų albumą – „Tik šiek tiek arčiau dangaus“,  pristatydama albumą sudalyvavo AGATOS organizuojamame renginyje „Muzikos salė“.

2018 metais Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimuose (ŠAMA) buvo išrinkta ir apdovanota kaip Šiaulių metų atlikėja.

Atlieka romantines savo kūrybos dainas, kuriose sudėti įvairiausi mūsų gyvenimą spalvinantys jausmai: meilė,  laimė, džiaugsmas, ilgesys, skausmas, stiprybė, tikėjimas ir t.t.

, ,

Aušrinė Gerikienė

Aušrinė Gerikienė ankščiau žinoma kaip „Tikroji Išdykėlė“ pradėjusi dainuoti 1993 m. Išleidusi daugiau kaip 8 savo solinius albumus,kuriuose daugumoj pačios sukurtos autorinės dainos. Pimojo albumo“Mano Berniuk“ buvo parduota didžiausiu tiražu Lietuvoje,1997m.“POP ART FESTIVALIO išrinkta geriausia vokaliste,po ilgos pertraukos nuo 2014m. vėl sugrįžusi į didžiają sceną ir toliau tesia savo koncertinę bei kūrybinę veiklą.2019m.buvo pradėtas koncertinis turas su grupe „Parkas“  tačiau prasidėjus karantinui teko tolesnius koncertus atšaukti.

 

, ,

Jolanta Kriaučiūnienė

Jolanta Kriaučiūnienė
Jolanta Kriaučiūnienė
Vienas iš dainos privalumų yra tai, kad ja galima daug ką atskleisti.
Tai – kuriančio žmogaus privalumas. Ir džiaugsmas to, kad galima išsakyti, kas susikaupę širdyje per metų patyrimą. Ir jei žodžiai rašomi širdimi, jų strėlės labai greitai pasiekia kitų širdis. Tų, kuriems tai yra skirta.
Žodžius suvysčius į muziką, gimsta daina…
Be muzikos mano pasaulis taptų pilkas. Ją kurdama jaučiu, kad mano siela tampa šviesesnė, namai jaukesni ir širdis atranda vidinę ramybę.
Tad kurkim dainas, dainuokim: jos anksčiau ar vėliau suras savo laiką ir dėkingumo kupiną klausytojo širdį.
Autorinių dainų kūrėja ir jų atlikėja, renginių organizatorė, mokytoja – Jolanta Kriaučiūnienė.  (Mažeikiai).
Savo dainas rašau, kartu kurdama muziką.
Dainų aranžuotes ir dainų įrašus įrašinėju Gintauto Litinsko, Antano Dargio, Aro Žvirblio, Pauliaus Jasiūno įrašų studijose.
Pakeliui – pirmasis autorinių dainų albumas „Likimo dovana“.
Su savo autorinių dainų programa dalyvauju koncertuose, renginiuose. Taip pat turime programą, kaip autorinių dainų ir šokių grupė „Kometos“, kartu su žavingomis šokėjomis iš Šiaulių.
Su gyvo garso grupe „Kadrai“ mano dainas pristatome gyvo garso koncertuose.
, ,

Irena Jokšienė

Irena Jokšienė, 18 metų dirbanti kirpėja, dainų autorė ir atlikėja iš Sedos, Mažeikių raj.  Kuriu tekstus, melodijas.
Ačiū Raimundui Žiliui. Su Juo dirbu nuo pat pradžių. Jo ir savo vyro dėka išdrįsau paleist savo kūrybą į pasaulį.
Jam padedant dabar savo repertuare turiu 15 autorinių dainų. Koncertuoju visur, kur kviečia, rengiu ir savo autorinių dainų koncertus, dažnai koncertuoju kartu su dukra Frėja, kuri dainavimo, po mudviejų dalyvavimo TV projekte „Du balsai – viena širdis“, mokosi pas legendinį Antaną Dargį (grupė „Sekmadienis“ įkūrėją ir sielą).
Mano repertuare lengvos pop stiliaus dainos. Taip pat kuriu žemaičių kalba. Jau dvi dainos džiugina žmones. Dainos visos gyvenimiškos, išgyvenu kaskart jas atlikdama. Žinoma ir suprantama, kad neįmanoma visiems įtikti,  bet esu dėkinga likimui už galimybes.

, ,

Ernestas Bruzbartas

Dainų autoriai ir atlikėjai : Ernestas Bruzbartas, Giedrius Katilius ir Algis Bendaravičius (Marijampolė).

 

, ,

DJ Eimantas Jankauskas

Eimantas Jankauskas

DJ Eimantas Jankauskas ir viskas 🙂

, ,

„Poezijos medžiotojai“

„Poezijos medžiotojai“ – kolektyvas, pravardžiuojamas amžinais muzikiniais eksperementatoriais. Jiems niekada nepritrūksta tekstų, bet muzikos stilių, tikėtina, kad tikrai kada