Rusnės festivalis visai šeimai. Rusnėje

, ,

Nidas Pečkys

Nidas

Dainų autorius ir atlikėjas Nidas Pečkys (Rusnė)

, ,

DEKA

DEKA

Alternatyvaus roko Jaunimo grupė „DEKA“ kuria savo kūrybos dainas ir jau yra išleidusi pirmąją dainą „Pavasaris“

, ,

Autorinių dainų ir šokių grupė KOMETOS

KOMETOS

Grupė KOMETOS narės – Jolanta ir Eglė susitiko prieš 6 metus. Naujųjų Metų išvakarėse.
Dvi ugningos sielos užsiliepsnojo dar ryškiau, kad ilgai netrukus – Rytietiškų šokių studijos „Meliha dance“ ir dainų atlikėja Jolanta Kriaučiūnienė ėmėsi bendrų planų kurti šokius pagal Jolantos kuriamas dainas, ruošti programą pasirodymams renginiuose ir nežiūrint atstumo tarp gyvenamų miestų – 5 metus jos – grupė „Kometos“.
Su savo koncertine autorine dainų ir šokių programa jų pasirodymus išvysti galima bet kuriame Lietuvos krašte.
Viena iš grupės vokalistės populiariausių dainų – autorinė daina „Tik pasilik“, kuri šių metų Lrt.Klipvid konkurse žiūrovų simpatijos prizui laimėti – buvo II-oje vietoje.
Taip pat ši daina sėkmingai skamba radijo stotyse kartu su kitomis populiariomis lietuviškomis dainomis.

, ,

Sankaba

Sankaba

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro muzikos studijos grupė „Sankaba“ vad. A.Petruoka

, ,

Insultas

INSULTAS

Mes esame grupė „Insultas“ iš Kauno. Kuriame ne standartišką bliuzo ir roko stilių primenančią muziką.

, ,

Aleksandr Belkin ir grupė „The Road band“

Karalius

Bliuzo Karalius Aleksandr Belkin ir grupė „The Road band“

 

, ,

KONTAKTAS

Grupe

Gyvo garso roko grupė atliekanti lietuviškus koverius bei autorines dainas

, ,

Atlikėja Živilė

Živilė

Daug apie save nemėgstanti kalbėti atlikėja visada mėgsta pabrėžti “kad daug mieliau kai žmonės tiesiog klausosi mano muzikos”. “Man muzika ir muzikos kūryba yra vienas didžiausių gyvenimo variklių”- sako atlikėja.  “Kartais viduje prisikaupia tiek kad viską išsakyti man padeda būtent muzika i kurią surašau viską ką noriu pasakyti garsiai”. Živilės sukurtos dainos jau pasiekė ir Lietuvos radijo eterį ir skinasi aukštas pozicijas. Daina “Galiu daugiau” tapo top 15-uko auksine daina, o naujausia jos daina “Tyla” net dvi savaites stuksojo 1 oje top 15-uko vietoje

Živilė

, ,

Julijos Ritčik (4FUN) trio

Trio

Julija Ritčik (vokalas, akustinė gitara, bandžolele, dainų autorė)
Justas Jasenka (vokalas, gitara, dainų autorius)
Rimantas Jasenka (vokalas, bosinė gitara)
Julija Ritčik – žinoma Lietuvoje atlikėja ir dainų autorė. Kartu su Rimantu ir Justu nuo 2020 m. koncertuoja kaip akustinis trio, bet visi trys muzikantai daugelį metu grojo grupėje „4FUN”, kuri susibūrė 2001m. Vilniuje ir didžiausio pripažinimo sulaukė 2007 m. atstovaudama Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Helsinkyje. 2007 m. ir 2008 m. „4FUN“ teko garbė groti vienoje scenoje su pasaulinėmis garsenybėmis Joe Cocker ir Katie Melua, atidarant jų koncertus Vilniuje.

Trio repertuaras platus ir neapsiriboja vieno muzikinio stiliaus rėmais – kolektyvas atlieka tiek originalias dainas, tiek įvairių žanrų ir laikmečių hitus lietuviškai ir angliškai.

, ,

Irena ir Frėja

Freja

Frėja dainuoja nuo 4 metukų, nuo 8 mokosi pas Antaną Dargį (grupės „Sekmadienis“ įkūrėją). Mūsų šeimoje yra mažiausioji iš 4 dukrų. Daugelio konkursų dalyvė, laureatė, prizinių vietų laimėtoja. Svajoja tapti dainuojančia aktore ir animacinių filmų, bei miuziklų  įgarsintoja. Mūsų duetinis kelias prasidėjo LRT projekte „Du balsai-viena širdis“, nors Frėja dainuoja daugiau kaip solistė, aš taip pat, džiaugiamės visom galimybėm padainuot kartu.

, , ,

KVITCHATA

Kvitchata Anastasiya

(Ukraina)

, ,

Džiugas

Džiugas

Esu Džiugas, mane vadina tiesiog – Džiuge. Esu hip-hop muzikos atlikėjas, kilęs iš Pasvalio, bet gimęs Panevėžyje. Mano muzikos kelias prasidėjo jau nuo kažkur pradinės mokyklos 8-tos klasės. Mėgau įvarią muziką bei užsiemimus. Perėjau visų laikų muziką, buvau mokyklos laikais DJ, grodavau mokyklose, po to perėjau į klubus.
Muzikos skonis buvo pas mane gan platus, nuo “80s” laikų hitų, iki plačiausios elektroninės bei klubinės muzikos. Perėjau ir tuos laikus kai šokdavome “shuffle”, “hardstyle” bei “jumpstyle”, tad muzikos skonis buvo gan platus. Kol galiausiai laikui begant, kažkaip mano siela atrodo subrendo, nes visą gyvenimą iki maždaug 17-18 metų grojau įvarias klubines ir kitokias dainas, bet klausiau juk daugiausiai tai “Eminemo”.
Jis man – autoritetas nuo pat vaikystės, manau daug kam taip. Ir kai pajautau, jog mano širdis, mintys bei siela nori pasinerti į lyriką, netikėtai pradėjau daugiau domėtis “repo” muzika. Pamenu puoliau “googlinti” bei klausyti Lietuvišką repą. Wow. Buvau tiesiog apšalęs, kiek daug kūrybingų, atkaklių bei tikrų talentų aš nežinojau! Daug kas nežinojo! Ir dabar dar repas nėra kažkas tokio Lietuvoje, nėra klausomas kaip Lietuviškas popsas ar jaunimo pamėgtas – “Trap’as”. Nemaišykite RAP’O su TRAP’U! Ir žinokit, taip kažkaip ir prasidėjo mano kelias visom keturiom į rap’o kultūrą. Kai atradau savo muzikos stilių, atradau ir save. Vis klausiausi rap’o ir muzikos “instrumentalų” bei bandydavau sukurti savo tekstą. Įsivaizdavau save repuojant… Taip „tepliojau“ į lapą savo mintis apie kelis metus. Kol galiausiai nusprendžiau parašyti savo pirmą pilną kūrinį ir jį atlikti draugams. Jie mane paskatino lėkti į studiją ir įrašyti. Aš taip ir padariau. Tada nufilmavome klipą, ir paleidome su komanda į viešumą. Rezultatas – teigiamas. Buvau kaip mažas vaikas gavęs saldainį, “laimės pilnos kelnės” išleidus pirmą savo oficialų darbą. Tai taip ir prasidėjo mano kelionė šioje muzikinėje kultūroje.
Šiandien man repas – ne tik kad mėgiamiausias muzikos stilius, bet ir mano gyvenimo didelė dalis, gyvenimo būdas. Čia, daug ko išmokau, todėl esu dėkingas REPUI. Ir šiaip, kaip vienas žymesnių atlikėjų Lietuvoje turi posmą savo dainoje – “Nebūtina vaikščiot su buteliu, nebūtina būt būtinu, nebūtina klausyt rap’o – jis liūdina. Bet nors tiesos nenutrina” – Micro One. Todėl linkiu kiekvienam atrasti save.
Susitikime Festivalyje!

, ,

Meidė

Meidė!

Kas yra Meidė!? Jaunimui gerai žinomas vardas ir balsas! Nes Meidė, ji netik 2021 m „Lietuvos balso” 8 sezono nugalėtoja! Ji nesuskaičiuojamų konkursų ir net tarptautinių konkursų pirmų ir. GRAN PRYX nugalėtoja!
Meidė ir dainavimas neatskiriama! Jos talentą dainavimui pastebėjo tėveliai dar kūdikustėje ir ėmė jį lavinti.
Meidė pati kuria dainų tekstus ir muziką , taipat yra išbandžiusi savo jėgas ir tapyboje. Jos tapybos darbų paroda buvo eksponuojama pernai, Raudonės pilyje. Planuose dar daug …visko,ko šiai dienai nesinorėtų dar detaliai atskleisti,kad išsaugoti mažą paslapties šydą!!
Tai tiek, perbėgant keliais žodžiais apie Meidę. Bet, jos geriau klaustyis dainuojant, net leistis mums į ilgas kalbas!

Meidė! Meidė!

, ,

Sirupas

Sirupas

Sirupas – unikali jaunų vaikinų grupė iš pajūrio, susibūrusi kurti prasmingą ir įkvepiančią muziką gimtąją kalba. Dainos žodžiai bei jas supančios melodijos ir ritmai – tai istorijos apie kiekvieną iš mūsų. Autorinės dainos apie mūsų gyvenimus ir išgyvenimus, nuopuolius ir pakilimus, nesibaigiančią vaikystę ir augančią brandą. Kviečiame užsukti, įsipilti ir pasimėgauti šiek tiek kitokiu, muzikinio sirupo saldumu savo gyvenimui.

Sirupas

, ,

Aldegunda

Aldegunda

Aldegunda – charizmatiška atlikėja, užburianti klausytoją savo sodriu išlaikytu vokalu, įsimintinais ritmais ir kviečiančia šypsena

Aldegunda nemažai metų gyveno JAV, kur ir prasidėjo jos kelias į muziką. Dainų autorė daug dėmesio skiria kūrybai, nes tiki, jog tik joje ji gali pilnai atsiskleisti. Aldegundos kuriamos dainos pasižymi giliu tekstu, kviečia klausytoją pažinti slapčiausius jos vidinius labirintus. Vienos ryškiausių atlikėjos muzikinių kolaboracijų yra įvykę koncertuojant kartu su bosistu, kompozitoriumi Kęstučiu Stančiausku (aprašytu su tuometiniu “Streetdancer” ansambliu “Chicago Jazz: A Cultural History” knygoje), Robert Irving III (Miles Davis klavišininku), Charles Heath (Ramsey Lewis būgnininku), Lietuvos operos grandu, A.A. Maestro Virgilijumi Noreika ir kt. Aldegundos muzikinė veikla aprašyta ir pasauliniame laikraštyje “The New York Times”. Pastaraisiais metais Aldegunda sėkmingai dainuoja Lietuvai tiek TV ekranuose (Eurovizija, Lietuvos Balsas.Kartos), tiek mažų ir didelių gimtinės miestų koncertinėse salėse, bei festivaliuose.

Aldegunda “Sit down”:

Aldegunda „Stay with me“:

, ,

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ ir Egidijaus Bavikino programoje skamba melodingos, įsimintiniausios bei pačios svajingiausios tarpukario Lietuvos estrados pradininko D. Dolskio dainos, kurios nepraranda savo aktualumo ir yra dainuojamos iki pat šių dienų. „Kariškas vaizdelis“, „Lietuvaitė“, „Aš myliu vasaros rugiagėles“, „Su armonika į Braziliją“- tai mūsų dienų kultūrinis lobis, kuris neleidžia prarasti ūpo, nuveda į giliausius bei šilčiausius prisiminimus. Programoje išgirsite ne tik nepakartojamąjį Kauno pučiamųjų instrumentrų orkestrą „Ąžuolyną“ ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solistą Egidijų Bavikiną, bet išvysite ir choreografinę orkestro šokėjų grupę, kuri kiekvienam padės bent trumpam atitrūkti nuo pilkos kasdienybės.

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

, ,

Kabinetas 303

Kabinetas 303

Grupę sujungė didelė meilė muzikai. „Kabinetas 303“ susikūrusi gitaristo ir būgnininko iniciatyva, Palangos senosios gimnazijos mokyklos muzikos kabinete. Muzikantai, atvykę tiesiai iš pajūrio, tikisi jūsų didelio palaikymo.

, ,

2Kvėpavimas

2 kvepavimas

„2Kvėpavimas“ –  interneto sensacija, žaibiškai išgarsėjusi su daina „Leidžiu tau viską“. Daina tapo vienu iš klausomiausių metų kūrinių ir turi daugiau nei 8 milijonus peržiūrų. Solidus rezultatas jaunai grupei. Debiutinės dainos populiarumas suteikė motyvaciją ir galimybę kurti toliau.  Šiuo metu net 6 grupės kūriniai jau yra perkopę milijono ribą („Paranoja“ – 5 mln., „Vasarinė mergaitė“ –  3,6 mln., „Kukliai pasėdėsim“ – 2 mln, „Magija“,  „Greiti ir įsiutę“ – kievienas virš milijono). Grupė išleido debiutinį albumą „Leidžiu tau viską“. „2Kvėpavimas“ nusiteikęs nesustoti ir palikti ryškų pėdsaką lietuviškoje muzikoje. Sėkmingai kuriami naujo albumo kūriniai ir rengiami koncertai, kuriuose sulaukiama audringo auditorijos palaikymo.

, ,

BITINAS

BITINAS

BITINAS

, ,

Andrius Rimiškis

Andrius Rimiškis

Andrius Rimiškis – Lietuvos pop muzikos atlikėjas, išgarsėjo tapęs nugalėtoju populiariame lietuviškame muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ 2005-aisias metais.

 

Andrius Rimiškis

, ,

Juventas ir grupė

Juventas ir gyvo garso grupė

Juventas ir gyvo garso grupė!

, ,

KATAŽINA

KATAŽINA

Katažina Zvonkuvienė – Lietuvos atlikėja. K. Zvonkuvienė yra lenkų kilmės dainininkė bei televizijos projekto „Chorų karai“ dalyvė.

, ,

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Antikvariniai Kašpirovskio dantys Ateis vasara – reikės linksmintis, o visi žino, kad geriausia linksmintis su grupe „Antivariniai Kašpirovskio dantys“! Scenos patrakėliai kviečia į koncertą ir tuos, kurie pirmą kartą ateis, ir tuos, kurie eina ir eina. Pasirodyme nuskambės visos geriausios grupės dainos – naujos, senos, bet visos smagios, gal tik kokia viena liūdnesnė, bet ir ta labai graži.

, ,

Tina Turner AGE Project (Lietuva-Lenkija)

The AGE band formed in 1998 in Marijampole, South Lithuania.
Its composition has changed over time.

* Giedrius Katilius – group leader, vocals, keyboards
* Rūta Lukoševičiūtė – vocals
* Gintaras Rudzevičius – guitar
* Algis Bendaravičius – bass guitar
* Miroslaw Korycki – drums

AGE plays live in various styles of cover music as well as original works.

It is actively involved in various community activities, festivals and projects in Lithuania, Germany, Poland and Norway, performs at city festivals, clubs, weddings and parties.

AGE

 

 

, ,

BALTASIS KIRAS

BALTASIS KIRAS

BALTASIS KIRAS – indie/folk/roko grupė iš Vilniaus. 2008 metais ėmėm groti suėję į lietuviškosios Zapos – Liudo Giros kiemelį. Pasivadinom lygiai kaip tašių firma – nuo tada esam rokenrolo grupė. 2010 metais išleidom debiutinį albumą SU GELTONU SNAPELIU, 2014-aisiais pristatėm mini-albumą AMERIKA, o 2020-aisiais įrėžėme pirmąją baltą vinilinę plokštelę ir trečiąjį studijinį albumą TEKANČIOM UPĖM. Aktyviai koncertuojame ir jau esame sugroję rimčiausiuose šalies festivaliuose bei koncertų salėse. BK grupės nariai pirmiausia yra būrys draugų, kelioms akimirkoms pakylančių į paukščio skrydį. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau…

, ,

DEIVIZO

DEIVIZO

Išgirdus Deividą Dubinovą – DEIVIZO, pirmiausia išgirsti balsą: sodrų, unikalų vyrišką balsą, išsiskiriantį iš kitų pop atlikėjų.  Jo programoje – ne tik autorinės dainos, kurias atlikėjas įprasmino kartu su žymiausiais Lietuvos muzikos autoriais, bet ir žinomi pop, jazz-blues, rock coveriai, kurie nustygti vietoje neleis tiek vyresniems, tiek jaunesniems.

Deividas Dubinovas – DEIVIZO ne tik atlikėjas, bet ir renginių vedėjas, organizatorius. Miestų šventės, tarptautiniai festivaliai, privatūs renginiai ir ,žinoma, publikos šypsenos, aplodismentai  – Deivido gyvenimas, be kurio jam „nurautų stogą“ ne pačia geriausia prasme.

, ,

Empty Set

Empty Set

Jaunųjų muzikantų grupė, kurie groja gyvą muziką!!!

, ,

Citrusss

Citrusss

Esame muziką dievinančių žmonių grupė, grojanti lengvą progresyvųjį metalą. Mūsų grupę sudaro 4 nariai: vokalistė Kamilė, gitaristas Dominykas, būgnininkas Teodoras ir bosistas Tomas. Kiekvienas esame skirtingi, tiek charakteriais, tiek muzikos skoniais, tačiau taip papildome vienas kitą ir siekiame vieno tikslo – pamatyti pasaulį, ir kad pasaulis pamatytų mus!

, ,

ALL FOREVER

Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos grupė „ALL FOREVER“
Vadovas Aivaras Bružas

, ,

Karolis Šileika

Karolis Šileika

Atlikėjas Karolis Šileika – Skrabalman sėkmingai pasirodė televizijos laidose TV3 „Lietuvos talentai“, LRT „Duokim garo“, LNK „Mes vieno kraujo“ bei spėjo užkariauti žiūrovų širdis pozityvios emocijos kupina muzika ir gebėjimu patraukliai naujam skambesiui prikelti unikalų, lietuvišką, medinį mušamąjį instrumentą – skrabalus. Dėl koncertų skambinti tel. +370-656-89532

, ,

Grupė WAY

Grupė WAY

Kauno Jono Jablonskio gimnazios grupė „WAY“. Kolektyvas jau 24 metus sėkmingai koncertuoja  Kauno, Utenos, Klaipėdos,Vilniaus, Alytaus, Naujosios akmenės ir kitų Lietuvos miestų mokyklose, kultūros centruose, įvairiuose konkursuose ir festivaliuose : „ROCK,N SCHOOL“  „SPARNAI“  Vaikų Jazz festivalis ir kt. Savaime suprantama, muzikuojantys vaikai keičiasi, kadangi baigia gimnaziją. Ansamblio programa plati: nuo pop iki rock klasikos iki jazz kūrinių. Grupės vadovas Rolandas Babraitis.

, ,

Registratūra

Registratura

Registratūra – alternatyvų hip hop’ą kurianti grupė iš pajūrio, kuri užkurs vasarišką nuotaiką!

, ,

Lazerių šou nuo 23.50 val.

Lazerių šou festivalio žiūrovams dovanoja „Šilutės odontologijos implantologijos klinika“
Kontaktai:
Tel.: +370 699 81517
El.paštas: soiklinika@gmail.com
Adresas: Atgimimo al. 5A, Šilutė

 

Lazeriu Lazeriu Lazeriu

, ,

Duetas „Vėjų Rožė“

We do travel, We take different people to various unknown and sometimes scarry places, we do paint in not so visible colors, We love the wind, we love the way, the people, we love the Love itself as well as the warmth. And once we’re in a good mood, we do compose a song or few for to express our feelings. We are the Wind rose. The one of all the possible directions, sometimes bigger, sometimes smaller, we are mostly unexpected and one of those hard to catch. Sometimes we are many people and sometimes just the few. However, we just want to visit your home with our music and to bring some nice winds and songs for your hearts.

, ,

Deimantė Šimbaraitė

Deimantė muzikinį kelią pradėjo nuo 7 m. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje, šiuo metu mokosi Kauno Juozo Gruodžio Konservatorijoje. Deimantė – daugybės respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė.

, ,

Atlikėjas Costa (Italija)

Italija,  Atlikėjas Costa koncertas

 

, ,

Grupė „BEGĖDŽIAI“

Begėdžiai

Mes esame grupė BEGĖDŽIAI iš Utenos. Grojame ir šėlstame, kur norime, kada norime, esame begėdiškai linksmi ir mums tai patinka.

, ,

„Poezijos medžiotojai“

„Poezijos medžiotojai“ – kolektyvas, pravardžiuojamas amžinais muzikiniais eksperementatoriais. Jiems niekada nepritrūksta tekstų, bet muzikos stilių, tikėtina, kad tikrai kada