Rusnės festivalis visai šeimai. Rusnėje

, ,

Aldegunda

Aldegunda

Aldegunda – charizmatiška atlikėja, užburianti klausytoją savo sodriu išlaikytu vokalu, įsimintinais ritmais ir kviečiančia šypsena.  Aldegunda nemažai metų gyveno JAV, kur ir prasidėjo jos kelias į muziką.  Dainų autorė daug dėmesio skiria kūrybai, nes tiki, jog tik joje ji gali pilnai atsiskleisti. Aldegundos kuriamos dainos pasižymi giliu tekstu, kviečia klausytoją pažinti slapčiausius atlikėjos vidinius labirintus.  Vienos ryškiausių atlikėjos muzikinių kolaboracijų yra įvykę koncertuojane kartu su Robert Irving III (Miles Davis klavišininku), Charles Heath (Ramsey Lewis būgnininku), Lietuvos operos grandu, A.A. Maestro Virgilijumi Noreika ir kt. Aldegundos muzikinė veikla aprašyta ir pasauliniame laikraštyje “The New York Times”.  Pastaraisiais metais Aldegunda sėkmingai dainuoja Lietuvai tiek TV ekranuose (Eurovizija, Lietuvos Balsas.Kartos), tiek mažų ir didelių gimtinės miestų koncertinėse salėse, bei festivaliuose.

, ,

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ ir Egidijaus Bavikino programoje skamba melodingos, įsimintiniausios bei pačios svajingiausios tarpukario Lietuvos estrados pradininko D. Dolskio dainos, kurios nepraranda savo aktualumo ir yra dainuojamos iki pat šių dienų. „Kariškas vaizdelis“, „Lietuvaitė“, „Aš myliu vasaros rugiagėles“, „Su armonika į Braziliją“- tai mūsų dienų kultūrinis lobis, kuris neleidžia prarasti ūpo, nuveda į giliausius bei šilčiausius prisiminimus. Programoje išgirsite ne tik nepakartojamąjį Kauno pučiamųjų instrumentrų orkestrą „Ąžuolyną“ ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solistą Egidijų Bavikiną, bet išvysite ir choreografinę orkestro šokėjų grupę, kuri kiekvienam padės bent trumpam atitrūkti nuo pilkos kasdienybės.

Auksinės Danieliaus Dolskio dainos Auksinės Danieliaus Dolskio dainos

, ,

Kabinetas 303

Kabinetas 303

Grupę sujungė didelė meilė muzikai. „Kabinetas 303“ susikūrusi gitaristo ir būgnininko iniciatyva, Palangos senosios gimnazijos mokyklos muzikos kabinete. Muzikantai, atvykę tiesiai iš pajūrio, tikisi jūsų didelio palaikymo.

, ,

2Kvėpavimas

2 kvepavimas

„2Kvėpavimas“ –  interneto sensacija, žaibiškai išgarsėjusi su daina „Leidžiu tau viską“. Daina tapo vienu iš klausomiausių metų kūrinių ir turi daugiau nei 8 milijonus peržiūrų. Solidus rezultatas jaunai grupei. Debiutinės dainos populiarumas suteikė motyvaciją ir galimybę kurti toliau.  Šiuo metu net 6 grupės kūriniai jau yra perkopę milijono ribą („Paranoja“ – 5 mln., „Vasarinė mergaitė“ –  3,6 mln., „Kukliai pasėdėsim“ – 2 mln, „Magija“,  „Greiti ir įsiutę“ – kievienas virš milijono). Grupė išleido debiutinį albumą „Leidžiu tau viską“. „2Kvėpavimas“ nusiteikęs nesustoti ir palikti ryškų pėdsaką lietuviškoje muzikoje. Sėkmingai kuriami naujo albumo kūriniai ir rengiami koncertai, kuriuose sulaukiama audringo auditorijos palaikymo.

, ,

BITINAS

BITINAS

BITINAS

, ,

Andrius Rimiškis

Andrius Rimiškis

Andrius Rimiškis – Lietuvos pop muzikos atlikėjas, išgarsėjo tapęs nugalėtoju populiariame lietuviškame muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ 2005-aisias metais.

 

Andrius Rimiškis

, ,

Juventas ir grupė

Juventas ir gyvo garso grupė

Juventas ir gyvo garso grupė!

, ,

KATAŽINA

KATAŽINA

Katažina Zvonkuvienė – Lietuvos atlikėja. K. Zvonkuvienė yra lenkų kilmės dainininkė bei televizijos projekto „Chorų karai“ dalyvė.

, ,

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Antikvariniai Kašpirovskio dantys Ateis vasara – reikės linksmintis, o visi žino, kad geriausia linksmintis su grupe „Antivariniai Kašpirovskio dantys“! Scenos patrakėliai kviečia į koncertą ir tuos, kurie pirmą kartą ateis, ir tuos, kurie eina ir eina. Pasirodyme nuskambės visos geriausios grupės dainos – naujos, senos, bet visos smagios, gal tik kokia viena liūdnesnė, bet ir ta labai graži.

, ,

RIMVIS

RIMIS

Rimvis muzikoje sukasi jau ne pirmus metus, bet anksčiau tai darė kitu pseudonimu ir kituose muzikiniuose žanruose. Rimvis yra unikalus, nes pirmą kartą perėjo nuo lyrinės į elektroninę šokių muziką. Rimvis ne tik kuria bei atlieka savo muziką, bet ir aranžuoja, prodiusuoja. Šio projekto tikslas – džiaugtis muzika, mėgautis kūryba ir šokti.

 

, ,

Tina Turner AGE Project (Lietuva-Lenkija)

The AGE band formed in 1998 in Marijampole, South Lithuania.
Its composition has changed over time.

* Giedrius Katilius – group leader, vocals, keyboards
* Rūta Lukoševičiūtė – vocals
* Gintaras Rudzevičius – guitar
* Algis Bendaravičius – bass guitar
* Miroslaw Korycki – drums

AGE plays live in various styles of cover music as well as original works.

It is actively involved in various community activities, festivals and projects in Lithuania, Germany, Poland and Norway, performs at city festivals, clubs, weddings and parties.

AGE

 

 

, ,

BALTASIS KIRAS

BALTASIS KIRAS

BALTASIS KIRAS – indie/folk/roko grupė iš Vilniaus. 2008 metais ėmėm groti suėję į lietuviškosios Zapos – Liudo Giros kiemelį. Pasivadinom lygiai kaip tašių firma – nuo tada esam rokenrolo grupė. 2010 metais išleidom debiutinį albumą SU GELTONU SNAPELIU, 2014-aisiais pristatėm mini-albumą AMERIKA, o 2020-aisiais įrėžėme pirmąją baltą vinilinę plokštelę ir trečiąjį studijinį albumą TEKANČIOM UPĖM. Aktyviai koncertuojame ir jau esame sugroję rimčiausiuose šalies festivaliuose bei koncertų salėse. BK grupės nariai pirmiausia yra būrys draugų, kelioms akimirkoms pakylančių į paukščio skrydį. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau…

, ,

DEIVIZO

DEIVIZO

Išgirdus Deividą Dubinovą – DEIVIZO, pirmiausia išgirsti balsą: sodrų, unikalų vyrišką balsą, išsiskiriantį iš kitų pop atlikėjų.  Jo programoje – ne tik autorinės dainos, kurias atlikėjas įprasmino kartu su žymiausiais Lietuvos muzikos autoriais, bet ir žinomi pop, jazz-blues, rock coveriai, kurie nustygti vietoje neleis tiek vyresniems, tiek jaunesniems.

Deividas Dubinovas – DEIVIZO ne tik atlikėjas, bet ir renginių vedėjas, organizatorius. Miestų šventės, tarptautiniai festivaliai, privatūs renginiai ir ,žinoma, publikos šypsenos, aplodismentai  – Deivido gyvenimas, be kurio jam „nurautų stogą“ ne pačia geriausia prasme.

, ,

Empty Set

Empty Set

Jaunųjų muzikantų grupė, kurie groja gyvą muziką!!!

, ,

Grupė „Kontrazztas“

Grupė „Kontrazztas“

Grupė „Kontrazztas“ tai naujai susikūrus studentų grupė grojanti džiazo žanro muziką. Dauguma grojamų kūrinių yra džiazo standartai kurie buvo peraranžuoti pačio kolektyvo. Gytis Girdauskas – Trombonas Martynas Šerpytis – Alto Saxofonas Grantas Kleinauskas – Trimitas Deividas Skridaila – Bosinė gitara Mindaugas Vaškys – Būgnai Vytis Kišūnas – Klavišai

, ,

Crazy Beans

Crazy Beans

Mes esame grupė ,,Crazy Beans“ iš Kauno. Pagrindinis muzikos žanras, kurį atliekame, yra rokas, arčiau indie roko. Kartu grojame neilgai, tačiau jau pradėjome imtis savos kūrybos. Grojame keturiese: Liepa – solinė gitara, vokalai, Naglis – bosinė gitara, Benas – būgnai ir Jokūbas – ritminė gitara.

, ,

Red Manic

Red Manic

Red Manic – šviežia roko grupė, ambicingi charakteriai, drąsios sielos ir užkurianti muzika. Šie jaunuoliai yra kupini energijos ir noro groti bei kurti.

Susipažinkite: Rugilė (vokalas), Salvijus (būgnai), Gintaras (gitara), Matas (gitara) ir Aurimas (bosinė gitara).

, ,

Blue Stickers

Blue Stickers

Esame keturių vaikinų Grupė iš Kauno. Grojame jau 2 metus. Koncertuodajame, nes tai mum suteikia unikalų jausmą kurio niekur kitur nepavyko atkartoti ar suklastoti. Grojame įvairius stilius, tačiau dažniausiai alternative/indie rock. Esame pozityvūs, aktyvūs ir linksmi. Mėgstame nuotykius ir keliauti. Siekiame merginų (o gal ir vaikinų) dėmesio, esame neįsipareigoję.

, ,

GingerBread

Dvi elektrinės gitaros – Matas ir Karolis – jie tiesiog nuostabūs Vokalas – Aistė – grupės lyderė Būgnai – Mantas – Grupės Meniškiausia siela Bosas – Toma – su ja visada rasi apie ką pašnekėti 16-19 m.

Indie- rock Mes esame grupė iš Kauno, kartu grojame jau 2 metus, tie metai mus itin suartino, todėl mūsų muzika labai jauki. Šiuo metu daugiausia laiko praleidžiame kurdami naujas dainas. Savo muzika stengiamės perduoti savo jausmus.

, ,

Citrusss

Citrusss

Esame muziką dievinančių žmonių grupė, grojanti lengvą progresyvųjį metalą. Mūsų grupę sudaro 4 nariai: vokalistė Kamilė, gitaristas Dominykas, būgnininkas Teodoras ir bosistas Tomas. Kiekvienas esame skirtingi, tiek charakteriais, tiek muzikos skoniais, tačiau taip papildome vienas kitą ir siekiame vieno tikslo – pamatyti pasaulį, ir kad pasaulis pamatytų mus!

, ,

Mood

MOOD

Mes, MOOD, jau keletą metų dalinamės meile muzikai įvairiuose Lietuvos miestuose koncertuodami bei dalyvaudami konkursuose, kuriuose esame pasisėmę daug patirties ir iškovoję ne vieną prizinę vietą! Mūsų muzika įvairi, kadangi ieškodami savęs atrandam vis įdomesnių garsų ir sąskambių, tad paliesime ir alternatyvios ir pop ar indie muzikos mėgėjų širdis:) Gerą vaibą garantuojam.

, ,

ALL FOREVER

Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos grupė „ALL FOREVER“
Vadovas Aivaras Bružas

, ,

Karolis Šileika

Karolis Šileika

Atlikėjas Karolis Šileika – Skrabalman sėkmingai pasirodė televizijos laidose TV3 „Lietuvos talentai“, LRT „Duokim garo“, LNK „Mes vieno kraujo“ bei spėjo užkariauti žiūrovų širdis pozityvios emocijos kupina muzika ir gebėjimu patraukliai naujam skambesiui prikelti unikalų, lietuvišką, medinį mušamąjį instrumentą – skrabalus. Dėl koncertų skambinti tel. +370-656-89532

, ,

Grupė WAY

Grupė WAY

Kauno Jono Jablonskio gimnazios grupė „WAY“. Kolektyvas jau 24 metus sėkmingai koncertuoja  Kauno, Utenos, Klaipėdos,Vilniaus, Alytaus, Naujosios akmenės ir kitų Lietuvos miestų mokyklose, kultūros centruose, įvairiuose konkursuose ir festivaliuose : „ROCK,N SCHOOL“  „SPARNAI“  Vaikų Jazz festivalis ir kt. Savaime suprantama, muzikuojantys vaikai keičiasi, kadangi baigia gimnaziją. Ansamblio programa plati: nuo pop iki rock klasikos iki jazz kūrinių. Grupės vadovas Rolandas Babraitis.

, ,

Nedas Al ir Ernanasas

Nedas

Į gimtąjį kraštą grįžtantis Nedas Al(eksandrovas), kartu su Ernanasu, į festivalį atsiveš trap/pop kūrinius. Laukite staigmenų!

, ,

Dark Light

Esame grupė „Dark Light“ iš Utenos rajono. Grojame įvairių žanrų muziką – nuo lyrinių baladžių iki trankių punk roko dainų. Stengiamės kiekvieną dainą interpretuoti savaip – vertiname savo savitumą. Mūsų grupę sudaro 6 nariai: Medeina – vokalas, Martinas – sol. gitara, Greta – rit. gitara, Adris – klavišiniai, Erikas – bos. gitara, Jorūnas – mušamieji. Esame jauni, todėl kaip grupė grojame  palyginus neilgai, tačiau nepaisant to, visada stengiamės atrasti naujų patirčių ir būdų išreikšti save kiekviename mūsų pasirodyme.

, ,

Lazerių šou nuo 23 val.

 

Lazeriu Lazeriu Lazeriu

, ,

Duetas „Vėjų Rožė“

We do travel, We take different people to various unknown and sometimes scarry places, we do paint in not so visible colors, We love the wind, we love the way, the people, we love the Love itself as well as the warmth. And once we’re in a good mood, we do compose a song or few for to express our feelings. We are the Wind rose. The one of all the possible directions, sometimes bigger, sometimes smaller, we are mostly unexpected and one of those hard to catch. Sometimes we are many people and sometimes just the few. However, we just want to visit your home with our music and to bring some nice winds and songs for your hearts.

, ,

Karina Ivanickyte

Muzikos pasaulyje Karina nėra naujokė. Nors dainavimas jos nelydėjo nuo pat vaikystės, mergina šiuo metu studijuoja atlikimo meno (dainavimo) specialybę Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, bei solinį dainavimą Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro muzikos akademijoje, visgi atlikėja vien tik studijomis neapsiriboja.

Dalyvaudama įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, ji pelnė daugybę apdovanojimų, bet didžiausias laimėjimas, anot vokalistės, yra neįkainojama patirtis, kurią suteikia kiekvienas konkursas.

Didelio masto konkursai Karinai nebėra naujiena. Neseniai ją pamatyti ir pasidžiaugti jos talentu kiekvienas galėjo muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“. Kaskart Karina stebino žiūrovus balso stiprumu, spinduliuojama šiluma ir profesionaliais pasirodymais.
Šiuo metu Karina dirba prie autorinių dainų kūrybos ir jų leidimo.

 

, ,

Atėnė, Goda, Emilija

 

, ,

Amnezija

Sveiki! Esame merginų grupė „Amnezija“, kaip daugelis pasakytų – nykstanti rūšis Lietuvos muzikos scenoje. Atliekame puikiai žinomų roko ir metalo dainų coverius. Taip pat kuriame ir savo autorinias dainas. Stilius – alternatyva. Grupės nariai: Emerita Vainauskaitė ( 17 m.) – vokalas, Gabrielė Sidaravičiūtė (19 m.) – gitara, Gustė Survilaitė (18 m.) – bosas, Gertrūda Paužaitė (17 m.) – būgnai.

, ,

Blue Sticker

Mes esame 4 žmonių grupė „Blue Stickers“. Mes nuo 2018 m. grojame Indie/Alternative roko muzika, bet ties tuo savęs neribojame.

, ,

Jolanta Kriaučiūnienė

Jolanta Kriaučiūnienė
Jolanta Kriaučiūnienė
Vienas iš dainos privalumų yra tai, kad ja galima daug ką atskleisti.
Tai – kuriančio žmogaus privalumas. Ir džiaugsmas to, kad galima išsakyti, kas susikaupę širdyje per metų patyrimą. Ir jei žodžiai rašomi širdimi, jų strėlės labai greitai pasiekia kitų širdis. Tų, kuriems tai yra skirta.
Žodžius suvysčius į muziką, gimsta daina…
Be muzikos mano pasaulis taptų pilkas. Ją kurdama jaučiu, kad mano siela tampa šviesesnė, namai jaukesni ir širdis atranda vidinę ramybę.
Tad kurkim dainas, dainuokim: jos anksčiau ar vėliau suras savo laiką ir dėkingumo kupiną klausytojo širdį.
Autorinių dainų kūrėja ir jų atlikėja, renginių organizatorė, mokytoja – Jolanta Kriaučiūnienė.  (Mažeikiai).
Savo dainas rašau, kartu kurdama muziką.
Dainų aranžuotes ir dainų įrašus įrašinėju Gintauto Litinsko, Antano Dargio, Aro Žvirblio, Pauliaus Jasiūno įrašų studijose.
Pakeliui – pirmasis autorinių dainų albumas „Likimo dovana“.
Su savo autorinių dainų programa dalyvauju koncertuose, renginiuose. Taip pat turime programą, kaip autorinių dainų ir šokių grupė „Kometos“, kartu su žavingomis šokėjomis iš Šiaulių.
Su gyvo garso grupe „Kadrai“ mano dainas pristatome gyvo garso koncertuose.
, ,

Deimantė Šimbaraitė

Deimantė muzikinį kelią pradėjo nuo 7 m. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje, šiuo metu mokosi Kauno Juozo Gruodžio Konservatorijoje. Deimantė – daugybės respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė.

, ,

Atlikėjas Costa (Italija)

Italija,  Atlikėjas Costa koncertas

 

, ,

Grupė „BEGĖDŽIAI“

Begėdžiai

Mes esame grupė BEGĖDŽIAI iš Utenos. Grojame ir šėlstame, kur norime, kada norime, esame begėdiškai linksmi ir mums tai patinka.

, ,

„Poezijos medžiotojai“

„Poezijos medžiotojai“ – kolektyvas, pravardžiuojamas amžinais muzikiniais eksperementatoriais. Jiems niekada nepritrūksta tekstų, bet muzikos stilių, tikėtina, kad tikrai kada