, ,

G&G Sindikatas

G&G Sindikatas is the flagship of Lithuanian Hip-hop. It is 4 person crew consisting of 2 MC’s (Svaras and Kastetas), 3 times Lithuanian DMC champion DJ Mamania and the Producer Donciavas who writes beats for most of Lithuanian Hip-hop artists. The band has been around for 15 years making it from dark basements to filled stadium shows. G&G Sindikatas have released 4 official albums and 1 underground EP. The total sales sum up to 50000 copies in a country of 3 million. At the moment the band is unsigned.

The ideas explored in their intelligently written lyrics of the band are about social protest, real life, real emotions, simple and true, no fake hip-hop blink-blink features.

Through their career they have received numerous music awards and beacame one of the most airplayed bands on MTV Baltic.

4 years of wait are over! On December the 5th 2008 G&G Sindikatas has released their fifth album „Ishvien“ and contains 18 tracks collection of numerous singles released to the public during the making of a full length album, as well as the new, never before heard music. Support what’s real – be „Ishvien“!

, ,

Mantas Jankavičius ir grupė

Mantas Jankavičius

Mantas Jankavičius (g. 1980 m. gegužės 20 d. Vilniuje) – Lietuvos dainininkas ir aktorius.

, ,

Romas Dambrauskas

Romas Dambrauskas

Romas Dambrauskas – gerai žinomas pop muzikos atlikėjas. Praeityje dirbo Antano Dargio Mažeikių kultūros namų ansamblyje, grupėje „Auditorija“, eilę metų Romas Dambrauskas savo dainas dainavo grupėje „Raktas“. Dalyvauta įvairiose televizijos laidose ir muzikiniuose projektuose.

, ,

Good Time Boys

Good Time Boys

„Good Time Boys“ išjudino visus teisėjus! „Muzika, geras performansas, sveikas humoro jausmas“, – gyrė Jazzu. „Mane papirko dainos pasirinkimas. Vokalistas turi superinius duomenis“, – gyrė Samas. „Esi nuostabus, tavo grupė myli. Sėskite į kėdę“, – sakė S. Prūsaitis.

, ,

Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras

Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras (vad. Mikas Karosas) ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos džiazino vokalo studija.

, ,

Kristupas Kerulis

Lietuvos Balsas. Vaikai Finalistas

 

, ,

Prieskonis

Grupė „Prieskonis“, vadovas Vygantas Stošus

 

, ,

SALŪNAS

Šilutės šokių klubas „SALŪNAS“ vad. Reminta Stoškuvienė

 

, ,

AGE

Grupė AGE Marijampolė. LT/Suwalki. Lenkija geras internacionalinis derinys . Grojama įvairaus stiliaus muzika, taip pat ir autoriniai kūriniai. AGE aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose bei projektuose Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Danijoje. Dabartiniu metu  grupe aktyviai vysto koncertine veikla Lenkijoje. www.age-band.com

, ,

SILER

Atstovaujamas stilius: dažniausiai rokas, bet vien tik juo neapsiribojame. Kartu grojame mažiau nei metus. Repeticijos mums – smagus laiko praleidimas, o pati muzika – kiekvieno hobis ar netgi aistra. Stengiamės nuolat tobulėti ir gilintis į muziką.
, ,

Leonardas Rinkevičius ir grupė UNDAROX

Bardas, sociologijos profesorius Leonardas Rinkevičius ir grupė

Sociologijos profesorius, socialinių mokslų daktaras, bardas Leonardas Rinkevičius (Kaunas) atliks savo balades M.Martinaičio, A.Baltakio, Just.Marcinkevičiaus eilėmis. Drauge su grupės Undarox bičiuliais – smuiko virtuozu Miroslav Forman ir gitaros virtuozu Vitoldu Lesniaku, bardas Leonardas atliks Lietuvoje jau „liaudies“ dainomis tapusias Vytauto Kernagio „Išeinu“, Vytauto Babravičiaus (Simo) „Jaunyste mano“, Romo Lileikio „Svajoklį“, Bob’o Dylan’o „Knockin’ on the Heaven’s Door“ ir „Blowin’ in the Wind“ („Tu vėjo paklausk“). Tai tarsi tiltas į Rusnę iš Kauno, davusio Lietuvai daugelį kultūrinių ir socialinių permainų – Kalantines, Poezijos Pavasarį, bigbytą, roką, ilgus plaukus, mėlynus džinsus ir – Laisvės siekį. Programos pabaigai Leonardas Rinkevičius atliks savo baladę „Amžinas tiltas“ Marcelijaus Martinaičio eilėmis ir Lietuvos dainiaus Vytauto Kernagio

„Purpurinis vakaras“ Dalios Saukaitytės eilėmis.     leonardas.rinkevicius@gmail.com

 

, ,

MT Music

Mes esame 5 profesionalūs muzikantai: vokalas, akustinė/elektrinė gitara, klavišiniai, bosinė gitara,mušamieji.

Grupė jau gyvuoja 4 metai, per tą laiką teko groti ne viename renginyje: koncertavome Luxembourge Lietuvių bendruomenės 10-mečio/kalėdiniame Gala koncerte, Vasaros Jaunimo Akademijos renginyje, su malonumu sudalyvavome gatvės muzikos šventėje,bendruomenių šventėse ir privačiuose renginiuose. Net XFaktoriuje sugebėjome sudalyvauti…

Su nauja programa jau spėjome pagroti Klaipėdos Dramos Teatre „Metų Klaipėdiečio rinkimuose“ ir neviename privačiame vakarėlyje. Koncertuojame ten, kur pakviečia.

Mūsų repertuare 80-90 metų POP/ROCK koveriai, turime puikų instrumentinės foninės muzikos repertuatą.

 

, ,

Gražvydas Sidiniauskas

Atlikėjas Gražvydas Sidiniauskas

, ,

DENSE FOREST

Utenos kultūros centro jaunimo roko grupė „DENSE FOREST“

Utenos kultūros centro jaunimo roko grupė „DENSE FOREST“.
Susikūrėme 2016 m. Dalyvaujame savo ir kitų miestų renginiuose, festivaliuose, konkursuose.

, ,

RAUDONI BATAI

Utenos kultūros centro jaunimo grupė „RAUDONI BATAI“

Utenos kultūros centro jaunimo grupė „RAUDONI BATAI“.
Grupėje gaidas traukia vokalistės: Silvija, Liepa, Miglė, o joms pritaria bosistas Erikas. Gtaristai- Eglė ir Matas. Ritmą būgnais kala Paulius, o kartais trimitu žiebia Simona. Mėgstame groti įvairaus stiliaus muziką. Turime panašius muzikos siekius, kurie labiausiai ir jungia mus.

, ,

Kofeinas

Esame jauni, keisti ir pašėlę. Mumis jungia muzika. Grojame roko bei alternatyvią muziką. Grupę sudaro 4 nariai:

Vokalas Saulė Rimkevičiūtė
Elektrinė Gitara Karolis Gumauskas
Bosinė gitara Julija Bendikaitė
Būgnai Eglė Tilvikaitė
„Kofeinas“ (Gargždai)
, ,

Grupė „GAL“

Grupė GAL

Esame grupė „GAL“ iš Skuodo!

Kristina grupės vokalistė ir kaip retkarčiais pajuokaujama „grupės siela“. Mantas ir Justinas puikieji grupės gitaristai, Mantas kartais dar atsiduria kryžkelėje tarp elektro-akustinės ir elektrinės gitaros, o Justinas puikus elektrinės gitaros „soliakų“ meistras. Už būgnų sėdi jauniausias, bet tikrai neprasčiausias būgnininkas Mindaugas. Taip pat grupės ritmą padeda palaikyti bosistas Deividas, o perkusinius instrumentus puikiai valdo Romas. Naujausia mūsų komandos narė Rūta, kuri mūsų muziką puikiai užpildo sintezatoriaus garsais. Ir tai ne pabaiga! Dar turime Simą ir Julių, šie vyrukai saksofonų garsais papuošia mūsų atliekamus kūrinius.

Gyvuojame jau antrus metus ir esame taip susigyvenę, kad vienas kitą laikome šeima! Tai tik dar labiau uždega mūsų norą muzikuoti ir visą save atiduoti muzikai, bei klausytojams.
, ,

Džemas

Džemas. Po šiuo grupės pavadinimu slepiasi 4 žmonės: ritminė gitara bei vokalas Ignas Karbauskas, solinė gitara bei vokalas Rokas Sadauskas, bosinė gitara Gabrielė Repčenkaitė ir būgnai Žygimantas Uckus. Visiems trims grupės vaikinams yra lygiai 20 metų, o vienintelei ir nepakartojamai bosistei Gabrielei – 18. Savo grojamą muziką galime įvardinti kaip alternatyvų roką.

Ką galime papasakoti apie save? Hm… Pirmiausia, esame gana šviežia grupė – Džemas kaip grupė atsirado prieš 3 metus, tačiau per tą laiką keletą kartų keitėsi sudėtis ir dabartine sudėtimi, prie grupės prisijungus Rokui ir Žygimantui grojam maždaug 6 mėnesius. Per tuos 3 metus, esame koncertavę Rusnės festivalyje, Selfiecide, Varioke, Šnekutyje, Baltuose Drambliuose, Trikampyje, taip pat Lemmy bare Kaune bei GMD 2017 ir 2018 metais.

Visą praėjusių metų rudenį buvom sustabdę koncertinę veiklą, nes dirbom studijoje su savo debiutiniu EP albumu.

, ,

Dj Mindaugelis

Quality, talent, passion – only few words to describe Mindaugelis. DJ, who’s not interested in glamour, but in doing his job properly – something uncommon in the current DJ scene. To say that Mindaugelis is one of the busiest and most successful DJs in Lithuania is not an understatement. The professionals agree that he is one of the most technical DJs in the Baltic States.

, ,

Naisių vasaros teatras

Mes – vienuolikos jaunų aktorių trupė. Mes mylim lietuvių autorių kūrinius. Mes keliaujame po Lietuvą ir dovanojame profesionalų teatrą!

, ,

Keegan McInroe (JAV)

Keegan Mclnroe

Bliuzo ir country muzikos atlikėjas Keegan McInroe ir grupė (JAV)

 

, ,

Šarūnas Mačiulis ir grupė „Prieskonis“

Bendras grupės ,,Poliarizuoti stiklai“  lyderio Šarūno Mačiulio ir gyvo garso grupės „Prieskonis“  koncertas.

 

, ,

Muiluotas sprendimas

Grupė susikūrė 2019. Intensyviai mokosi. Martynas prie instrumentų prisilietė tik šiemet – gabus bernelis.
Emilija ir Darius jau keleri metai dalyvauja bardų ir įvairiuose festivaliuose kaip solistai. Grupė užsiima sava kūryba.
Pagrindinė kūrėja yra Emilija.
, ,

Virginijus Kmita

Virginijus Kmita.

, ,

„Poezijos medžiotojai“

„Poezijos medžiotojai“ – kolektyvas, pravardžiuojamas amžinais muzikiniais eksperementatoriais. Jiems niekada nepritrūksta tekstų, bet muzikos stilių, tikėtina, kad tikrai kada

, ,

Kangoo Jumps Vilkaviškis

Kangoo Jumps, kaip spyruokliavimo pratimų forma, degina kūno riebalus, stiprina jūsų rankas, kojas, šlaunis, pilvo raumenis ir klubus; didina Jūsų judrumą; stiprina kūno raumenis bendrai; stiprina širdį; atjaunina Jūsų kūną kai jis pavargęs ir apskritai gerina Jūsų sveikatą ir fizinę būklę.
Žmonės, kurie sportuoja su šiais batais, teigia, kad gali dirbti ilgesnes valandas, geriau miega ir jaučiasi mažiau įsitempę ir nervingi. Poveikis nėra tik psichologinis, nes spyruokliavimo aukštyn ir žemyn veiksmas, netraumuojant skeleto ir raumenų sistemos, yra vienas iš naudingiausių kada nors sugalvotų aerobinių pratimų.