, ,

Mantas Jankavičius ir grupė

Mantas Jankavičius

Mantas Jankavičius (g. 1980 m. gegužės 20 d. Vilniuje) – Lietuvos dainininkas ir aktorius.

, ,

Romas Dambrauskas

Romas Dambrauskas

Romas Dambrauskas – gerai žinomas pop muzikos atlikėjas. Praeityje dirbo Antano Dargio Mažeikių kultūros namų ansamblyje, grupėje „Auditorija“, eilę metų Romas Dambrauskas savo dainas dainavo grupėje „Raktas“. Dalyvauta įvairiose televizijos laidose ir muzikiniuose projektuose.

, ,

Kristupas Kerulis

Lietuvos Balsas. Vaikai Finalistas

 

, ,

Good Time Boys

Good Time Boys

„Good Time Boys“ išjudino visus teisėjus! „Muzika, geras performansas, sveikas humoro jausmas“, – gyrė Jazzu. „Mane papirko dainos pasirinkimas. Vokalistas turi superinius duomenis“, – gyrė Samas. „Esi nuostabus, tavo grupė myli. Sėskite į kėdę“, – sakė S. Prūsaitis.

, ,

Prieskonis

Grupė „Prieskonis“, vadovas Vygantas Stošus

 

, ,

SALŪNAS

Šilutės šokių klubas „SALŪNAS“ vad. Reminta Stoškuvienė

 

, ,

Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras

Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras (vad. Mikas Karosas) ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos džiazino vokalo studija.

, ,

Grupė „GAL“

Grupė GAL

Esame grupė „GAL“ iš Skuodo!

Kristina grupės vokalistė ir kaip retkarčiais pajuokaujama „grupės siela“. Mantas ir Justinas puikieji grupės gitaristai, Mantas kartais dar atsiduria kryžkelėje tarp elektro-akustinės ir elektrinės gitaros, o Justinas puikus elektrinės gitaros „soliakų“ meistras. Už būgnų sėdi jauniausias, bet tikrai neprasčiausias būgnininkas Mindaugas. Taip pat grupės ritmą padeda palaikyti bosistas Deividas, o perkusinius instrumentus puikiai valdo Romas. Naujausia mūsų komandos narė Rūta, kuri mūsų muziką puikiai užpildo sintezatoriaus garsais. Ir tai ne pabaiga! Dar turime Simą ir Julių, šie vyrukai saksofonų garsais papuošia mūsų atliekamus kūrinius.

Gyvuojame jau antrus metus ir esame taip susigyvenę, kad vienas kitą laikome šeima! Tai tik dar labiau uždega mūsų norą muzikuoti ir visą save atiduoti muzikai, bei klausytojams.
, ,

Džemas

Džemas. Po šiuo grupės pavadinimu slepiasi 4 žmonės: ritminė gitara bei vokalas Ignas Karbauskas, solinė gitara bei vokalas Rokas Sadauskas, bosinė gitara Gabrielė Repčenkaitė ir būgnai Žygimantas Uckus. Visiems trims grupės vaikinams yra lygiai 20 metų, o vienintelei ir nepakartojamai bosistei Gabrielei – 18. Savo grojamą muziką galime įvardinti kaip alternatyvų roką.

Ką galime papasakoti apie save? Hm… Pirmiausia, esame gana šviežia grupė – Džemas kaip grupė atsirado prieš 3 metus, tačiau per tą laiką keletą kartų keitėsi sudėtis ir dabartine sudėtimi, prie grupės prisijungus Rokui ir Žygimantui grojam maždaug 6 mėnesius. Per tuos 3 metus, esame koncertavę Rusnės festivalyje, Selfiecide, Varioke, Šnekutyje, Baltuose Drambliuose, Trikampyje, taip pat Lemmy bare Kaune bei GMD 2017 ir 2018 metais.

Visą praėjusių metų rudenį buvom sustabdę koncertinę veiklą, nes dirbom studijoje su savo debiutiniu EP albumu.

, ,

Voldemaras Frankonis ir Daiva Naujikienė

Populiariausi ir žinomiausi lietuviški šlageriai!

, ,

Naisių vasaros teatras

Mes – vienuolikos jaunų aktorių trupė. Mes mylim lietuvių autorių kūrinius. Mes keliaujame po Lietuvą ir dovanojame profesionalų teatrą!

, ,

Keegan McInroe (JAV)

Keegan Mclnroe

Bliuzo ir country muzikos atlikėjas Keegan McInroe ir grupė (JAV)

 

, ,

Šarūnas Mačiulis ir grupė „Prieskonis“

Bendras grupės ,,Poliarizuoti stiklai“  lyderio Šarūno Mačiulio ir gyvo garso grupės „Prieskonis“  koncertas.