, ,

Korniha

Kornelija Suchodimcova

Esu mergina mėgstanti pasinerti į fantazijų ir svajų pasaulį. Taip pat man patinka būti scenos šviesoje, todėl bandau gyventi ir augti būtent joje. Kornelija Suchodimcova, kitaip žinoma kaip „Korniha“

, ,

Fausta

Fausta Termenaitė

Fausta Termenaitė – Tauragės meno mokyklos solistė, tarptautinių ir respublikinių konkursų dalyvė ir laureatė, televizinių konkursų “Dainų dainelė” ir “Muzikos talentų lyga” dalyvė ir laureatė,  charizmatiška, mylinti sceną ir dainavimą.

, ,

Perla

Perla Skalauskaitė

Perla Skalauskaitė – unikalaus ir švelnaus balso savininkė. Muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas“ 10 sezono dalyvė, savo balsu sužavėjusi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio The Voice žiūrovus. Respublikinių ir tarptautinių konkursų Grand Prix ir I vietų laimėtoja.

, ,

Aleksė

Aleksė Šlamaitė

Tauragės meno mokyklos Adagijo studijos solistė Aleksė Šlamaitė, ją dainavimo moko Alina Dambrauskienė . Aleksė  skambaus balso ,nenuilstančios energijos ir veržlumo atlikėja, savo žiburiuojančia charizma užburianti kiekvieną klausytoją..Ji nesuskaičiuojamų tarptautinių konkursų pirmų ir GRAN PRYX lauriatė!

, ,

DEKA

DEKA

Alternatyvaus roko Jaunimo grupė „DEKA“ kuria savo kūrybos dainas ir jau yra išleidusi pirmąją dainą „Pavasaris“

, ,

Sankaba

Sankaba

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro muzikos studijos grupė „Sankaba” vad. A.Petruoka

, ,

Insultas

INSULTAS

Mes esame grupė „Insultas” iš Kauno. Kuriame ne standartišką bliuzo ir roko stilių primenančią muziką.

, ,

KONTAKTAS

Grupe

Gyvo garso roko grupė atliekanti lietuviškus koverius bei autorines dainas

, ,

Atlikėja Živilė

Živilė

Daug apie save nemėgstanti kalbėti atlikėja visada mėgsta pabrėžti “kad daug mieliau kai žmonės tiesiog klausosi mano muzikos”. “Man muzika ir muzikos kūryba yra vienas didžiausių gyvenimo variklių”- sako atlikėja.  “Kartais viduje prisikaupia tiek kad viską išsakyti man padeda būtent muzika i kurią surašau viską ką noriu pasakyti garsiai”. Živilės sukurtos dainos jau pasiekė ir Lietuvos radijo eterį ir skinasi aukštas pozicijas. Daina “Galiu daugiau” tapo top 15-uko auksine daina, o naujausia jos daina “Tyla” net dvi savaites stuksojo 1 oje top 15-uko vietoje

Živilė

, ,

Kabinetas 303

Kabinetas 303

Grupę sujungė didelė meilė muzikai. „Kabinetas 303“ susikūrusi gitaristo ir būgnininko iniciatyva, Palangos senosios gimnazijos mokyklos muzikos kabinete. Muzikantai, atvykę tiesiai iš pajūrio, tikisi jūsų didelio palaikymo.

, ,

Empty Set

Empty Set

Jaunųjų muzikantų grupė, kurie groja gyvą muziką!!!

, ,

ALL FOREVER

Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos grupė „ALL FOREVER“
Vadovas Aivaras Bružas

, ,

Grupė WAY

Grupė WAY

Kauno Jono Jablonskio gimnazios grupė „WAY“. Kolektyvas jau 24 metus sėkmingai koncertuoja  Kauno, Utenos, Klaipėdos,Vilniaus, Alytaus, Naujosios akmenės ir kitų Lietuvos miestų mokyklose, kultūros centruose, įvairiuose konkursuose ir festivaliuose : „ROCK,N SCHOOL“  „SPARNAI“  Vaikų Jazz festivalis ir kt. Savaime suprantama, muzikuojantys vaikai keičiasi, kadangi baigia gimnaziją. Ansamblio programa plati: nuo pop iki rock klasikos iki jazz kūrinių. Grupės vadovas Rolandas Babraitis.

, ,

Deimantė Šimbaraitė

Deimantė muzikinį kelią pradėjo nuo 7 m. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje, šiuo metu mokosi Kauno Juozo Gruodžio Konservatorijoje. Deimantė – daugybės respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė.

, ,

Grupė „BEGĖDŽIAI“

Begėdžiai

Mes esame grupė BEGĖDŽIAI iš Utenos. Grojame ir šėlstame, kur norime, kada norime, esame begėdiškai linksmi ir mums tai patinka.