, ,

Kabinetas 303

Kabinetas 303

Grupę sujungė didelė meilė muzikai. „Kabinetas 303“ susikūrusi gitaristo ir būgnininko iniciatyva, Palangos senosios gimnazijos mokyklos muzikos kabinete. Muzikantai, atvykę tiesiai iš pajūrio, tikisi jūsų didelio palaikymo.

, ,

Empty Set

Empty Set

Jaunųjų muzikantų grupė, kurie groja gyvą muziką!!!

, ,

Grupė „Kontrazztas“

Grupė „Kontrazztas“

Grupė „Kontrazztas“ tai naujai susikūrus studentų grupė grojanti džiazo žanro muziką. Dauguma grojamų kūrinių yra džiazo standartai kurie buvo peraranžuoti pačio kolektyvo. Gytis Girdauskas – Trombonas Martynas Šerpytis – Alto Saxofonas Grantas Kleinauskas – Trimitas Deividas Skridaila – Bosinė gitara Mindaugas Vaškys – Būgnai Vytis Kišūnas – Klavišai

, ,

Crazy Beans

Crazy Beans

Mes esame grupė ,,Crazy Beans“ iš Kauno. Pagrindinis muzikos žanras, kurį atliekame, yra rokas, arčiau indie roko. Kartu grojame neilgai, tačiau jau pradėjome imtis savos kūrybos. Grojame keturiese: Liepa – solinė gitara, vokalai, Naglis – bosinė gitara, Benas – būgnai ir Jokūbas – ritminė gitara.

, ,

Red Manic

Red Manic

Red Manic – šviežia roko grupė, ambicingi charakteriai, drąsios sielos ir užkurianti muzika. Šie jaunuoliai yra kupini energijos ir noro groti bei kurti.

Susipažinkite: Rugilė (vokalas), Salvijus (būgnai), Gintaras (gitara), Matas (gitara) ir Aurimas (bosinė gitara).

, ,

Blue Stickers

Blue Stickers

Esame keturių vaikinų Grupė iš Kauno. Grojame jau 2 metus. Koncertuodajame, nes tai mum suteikia unikalų jausmą kurio niekur kitur nepavyko atkartoti ar suklastoti. Grojame įvairius stilius, tačiau dažniausiai alternative/indie rock. Esame pozityvūs, aktyvūs ir linksmi. Mėgstame nuotykius ir keliauti. Siekiame merginų (o gal ir vaikinų) dėmesio, esame neįsipareigoję.

, ,

GingerBread

Dvi elektrinės gitaros – Matas ir Karolis – jie tiesiog nuostabūs Vokalas – Aistė – grupės lyderė Būgnai – Mantas – Grupės Meniškiausia siela Bosas – Toma – su ja visada rasi apie ką pašnekėti 16-19 m.

Indie- rock Mes esame grupė iš Kauno, kartu grojame jau 2 metus, tie metai mus itin suartino, todėl mūsų muzika labai jauki. Šiuo metu daugiausia laiko praleidžiame kurdami naujas dainas. Savo muzika stengiamės perduoti savo jausmus.

, ,

Mood

MOOD

Mes, MOOD, jau keletą metų dalinamės meile muzikai įvairiuose Lietuvos miestuose koncertuodami bei dalyvaudami konkursuose, kuriuose esame pasisėmę daug patirties ir iškovoję ne vieną prizinę vietą! Mūsų muzika įvairi, kadangi ieškodami savęs atrandam vis įdomesnių garsų ir sąskambių, tad paliesime ir alternatyvios ir pop ar indie muzikos mėgėjų širdis:) Gerą vaibą garantuojam.

, ,

ALL FOREVER

Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos grupė „ALL FOREVER“
Vadovas Aivaras Bružas

, ,

Grupė WAY

Grupė WAY

Kauno Jono Jablonskio gimnazios grupė „WAY“. Kolektyvas jau 24 metus sėkmingai koncertuoja  Kauno, Utenos, Klaipėdos,Vilniaus, Alytaus, Naujosios akmenės ir kitų Lietuvos miestų mokyklose, kultūros centruose, įvairiuose konkursuose ir festivaliuose : „ROCK,N SCHOOL“  „SPARNAI“  Vaikų Jazz festivalis ir kt. Savaime suprantama, muzikuojantys vaikai keičiasi, kadangi baigia gimnaziją. Ansamblio programa plati: nuo pop iki rock klasikos iki jazz kūrinių. Grupės vadovas Rolandas Babraitis.

, ,

Dark Light

Esame grupė „Dark Light“ iš Utenos rajono. Grojame įvairių žanrų muziką – nuo lyrinių baladžių iki trankių punk roko dainų. Stengiamės kiekvieną dainą interpretuoti savaip – vertiname savo savitumą. Mūsų grupę sudaro 6 nariai: Medeina – vokalas, Martinas – sol. gitara, Greta – rit. gitara, Adris – klavišiniai, Erikas – bos. gitara, Jorūnas – mušamieji. Esame jauni, todėl kaip grupė grojame  palyginus neilgai, tačiau nepaisant to, visada stengiamės atrasti naujų patirčių ir būdų išreikšti save kiekviename mūsų pasirodyme.

, ,

Amnezija

Sveiki! Esame merginų grupė „Amnezija“, kaip daugelis pasakytų – nykstanti rūšis Lietuvos muzikos scenoje. Atliekame puikiai žinomų roko ir metalo dainų coverius. Taip pat kuriame ir savo autorinias dainas. Stilius – alternatyva. Grupės nariai: Emerita Vainauskaitė ( 17 m.) – vokalas, Gabrielė Sidaravičiūtė (19 m.) – gitara, Gustė Survilaitė (18 m.) – bosas, Gertrūda Paužaitė (17 m.) – būgnai.

, ,

Blue Sticker

Mes esame 4 žmonių grupė „Blue Stickers“. Mes nuo 2018 m. grojame Indie/Alternative roko muzika, bet ties tuo savęs neribojame.

, ,

Deimantė Šimbaraitė

Deimantė muzikinį kelią pradėjo nuo 7 m. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje, šiuo metu mokosi Kauno Juozo Gruodžio Konservatorijoje. Deimantė – daugybės respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė.

, ,

Grupė „BEGĖDŽIAI“

Begėdžiai

Mes esame grupė BEGĖDŽIAI iš Utenos. Grojame ir šėlstame, kur norime, kada norime, esame begėdiškai linksmi ir mums tai patinka.