, ,

DEKA

DEKA

Alternatyvaus roko Jaunimo grupė „DEKA“ kuria savo kūrybos dainas ir jau yra išleidusi pirmąją dainą „Pavasaris“

, ,

Sankaba

Sankaba

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro muzikos studijos grupė „Sankaba” vad. A.Petruoka

, ,

Insultas

INSULTAS

Mes esame grupė „Insultas” iš Kauno. Kuriame ne standartišką bliuzo ir roko stilių primenančią muziką.

, ,

KONTAKTAS

Grupe

Gyvo garso roko grupė atliekanti lietuviškus koverius bei autorines dainas

, ,

Atlikėja Živilė

Živilė

Daug apie save nemėgstanti kalbėti atlikėja visada mėgsta pabrėžti “kad daug mieliau kai žmonės tiesiog klausosi mano muzikos”. “Man muzika ir muzikos kūryba yra vienas didžiausių gyvenimo variklių”- sako atlikėja.  “Kartais viduje prisikaupia tiek kad viską išsakyti man padeda būtent muzika i kurią surašau viską ką noriu pasakyti garsiai”. Živilės sukurtos dainos jau pasiekė ir Lietuvos radijo eterį ir skinasi aukštas pozicijas. Daina “Galiu daugiau” tapo top 15-uko auksine daina, o naujausia jos daina “Tyla” net dvi savaites stuksojo 1 oje top 15-uko vietoje

Živilė

, ,

Džiugas

Džiugas

Esu Džiugas, mane vadina tiesiog – Džiuge. Esu hip-hop muzikos atlikėjas, kilęs iš Pasvalio, bet gimęs Panevėžyje. Mano muzikos kelias prasidėjo jau nuo kažkur pradinės mokyklos 8-tos klasės. Mėgau įvarią muziką bei užsiemimus. Perėjau visų laikų muziką, buvau mokyklos laikais DJ, grodavau mokyklose, po to perėjau į klubus.
Muzikos skonis buvo pas mane gan platus, nuo “80s” laikų hitų, iki plačiausios elektroninės bei klubinės muzikos. Perėjau ir tuos laikus kai šokdavome “shuffle”, “hardstyle” bei “jumpstyle”, tad muzikos skonis buvo gan platus. Kol galiausiai laikui begant, kažkaip mano siela atrodo subrendo, nes visą gyvenimą iki maždaug 17-18 metų grojau įvarias klubines ir kitokias dainas, bet klausiau juk daugiausiai tai “Eminemo”.
Jis man – autoritetas nuo pat vaikystės, manau daug kam taip. Ir kai pajautau, jog mano širdis, mintys bei siela nori pasinerti į lyriką, netikėtai pradėjau daugiau domėtis “repo” muzika. Pamenu puoliau “googlinti” bei klausyti Lietuvišką repą. Wow. Buvau tiesiog apšalęs, kiek daug kūrybingų, atkaklių bei tikrų talentų aš nežinojau! Daug kas nežinojo! Ir dabar dar repas nėra kažkas tokio Lietuvoje, nėra klausomas kaip Lietuviškas popsas ar jaunimo pamėgtas – “Trap’as”. Nemaišykite RAP’O su TRAP’U! Ir žinokit, taip kažkaip ir prasidėjo mano kelias visom keturiom į rap’o kultūrą. Kai atradau savo muzikos stilių, atradau ir save. Vis klausiausi rap’o ir muzikos “instrumentalų” bei bandydavau sukurti savo tekstą. Įsivaizdavau save repuojant… Taip „tepliojau” į lapą savo mintis apie kelis metus. Kol galiausiai nusprendžiau parašyti savo pirmą pilną kūrinį ir jį atlikti draugams. Jie mane paskatino lėkti į studiją ir įrašyti. Aš taip ir padariau. Tada nufilmavome klipą, ir paleidome su komanda į viešumą. Rezultatas – teigiamas. Buvau kaip mažas vaikas gavęs saldainį, “laimės pilnos kelnės” išleidus pirmą savo oficialų darbą. Tai taip ir prasidėjo mano kelionė šioje muzikinėje kultūroje.
Šiandien man repas – ne tik kad mėgiamiausias muzikos stilius, bet ir mano gyvenimo didelė dalis, gyvenimo būdas. Čia, daug ko išmokau, todėl esu dėkingas REPUI. Ir šiaip, kaip vienas žymesnių atlikėjų Lietuvoje turi posmą savo dainoje – “Nebūtina vaikščiot su buteliu, nebūtina būt būtinu, nebūtina klausyt rap’o – jis liūdina. Bet nors tiesos nenutrina” – Micro One. Todėl linkiu kiekvienam atrasti save.
Susitikime Festivalyje!

, ,

Kabinetas 303

Kabinetas 303

Grupę sujungė didelė meilė muzikai. „Kabinetas 303“ susikūrusi gitaristo ir būgnininko iniciatyva, Palangos senosios gimnazijos mokyklos muzikos kabinete. Muzikantai, atvykę tiesiai iš pajūrio, tikisi jūsų didelio palaikymo.

, ,

Empty Set

Empty Set

Jaunųjų muzikantų grupė, kurie groja gyvą muziką!!!

, ,

ALL FOREVER

Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos grupė „ALL FOREVER“
Vadovas Aivaras Bružas

, ,

Grupė WAY

Grupė WAY

Kauno Jono Jablonskio gimnazios grupė „WAY“. Kolektyvas jau 24 metus sėkmingai koncertuoja  Kauno, Utenos, Klaipėdos,Vilniaus, Alytaus, Naujosios akmenės ir kitų Lietuvos miestų mokyklose, kultūros centruose, įvairiuose konkursuose ir festivaliuose : „ROCK,N SCHOOL“  „SPARNAI“  Vaikų Jazz festivalis ir kt. Savaime suprantama, muzikuojantys vaikai keičiasi, kadangi baigia gimnaziją. Ansamblio programa plati: nuo pop iki rock klasikos iki jazz kūrinių. Grupės vadovas Rolandas Babraitis.

, ,

Deimantė Šimbaraitė

Deimantė muzikinį kelią pradėjo nuo 7 m. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje, šiuo metu mokosi Kauno Juozo Gruodžio Konservatorijoje. Deimantė – daugybės respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė.

, ,

Grupė „BEGĖDŽIAI“

Begėdžiai

Mes esame grupė BEGĖDŽIAI iš Utenos. Grojame ir šėlstame, kur norime, kada norime, esame begėdiškai linksmi ir mums tai patinka.