, ,

SILER

Atstovaujamas stilius: dažniausiai rokas, bet vien tik juo neapsiribojame. Kartu grojame mažiau nei metus. Repeticijos mums – smagus laiko praleidimas, o pati muzika – kiekvieno hobis ar netgi aistra. Stengiamės nuolat tobulėti ir gilintis į muziką.
, ,

DENSE FOREST

Utenos kultūros centro jaunimo roko grupė „DENSE FOREST“

Utenos kultūros centro jaunimo roko grupė „DENSE FOREST“.
Susikūrėme 2016 m. Dalyvaujame savo ir kitų miestų renginiuose, festivaliuose, konkursuose.

, ,

RAUDONI BATAI

Utenos kultūros centro jaunimo grupė „RAUDONI BATAI“

Utenos kultūros centro jaunimo grupė „RAUDONI BATAI“.
Grupėje gaidas traukia vokalistės: Silvija, Liepa, Miglė, o joms pritaria bosistas Erikas. Gtaristai- Eglė ir Matas. Ritmą būgnais kala Paulius, o kartais trimitu žiebia Simona. Mėgstame groti įvairaus stiliaus muziką. Turime panašius muzikos siekius, kurie labiausiai ir jungia mus.

, ,

Kofeinas

Esame jauni, keisti ir pašėlę. Mumis jungia muzika. Grojame roko bei alternatyvią muziką. Grupę sudaro 4 nariai:

Vokalas Saulė Rimkevičiūtė
Elektrinė Gitara Karolis Gumauskas
Bosinė gitara Julija Bendikaitė
Būgnai Eglė Tilvikaitė
„Kofeinas“ (Gargždai)
, ,

Grupė „GAL“

Grupė GAL

Esame grupė „GAL“ iš Skuodo!

Kristina grupės vokalistė ir kaip retkarčiais pajuokaujama „grupės siela“. Mantas ir Justinas puikieji grupės gitaristai, Mantas kartais dar atsiduria kryžkelėje tarp elektro-akustinės ir elektrinės gitaros, o Justinas puikus elektrinės gitaros „soliakų“ meistras. Už būgnų sėdi jauniausias, bet tikrai neprasčiausias būgnininkas Mindaugas. Taip pat grupės ritmą padeda palaikyti bosistas Deividas, o perkusinius instrumentus puikiai valdo Romas. Naujausia mūsų komandos narė Rūta, kuri mūsų muziką puikiai užpildo sintezatoriaus garsais. Ir tai ne pabaiga! Dar turime Simą ir Julių, šie vyrukai saksofonų garsais papuošia mūsų atliekamus kūrinius.

Gyvuojame jau antrus metus ir esame taip susigyvenę, kad vienas kitą laikome šeima! Tai tik dar labiau uždega mūsų norą muzikuoti ir visą save atiduoti muzikai, bei klausytojams.
, ,

Džemas

Džemas. Po šiuo grupės pavadinimu slepiasi 4 žmonės: ritminė gitara bei vokalas Ignas Karbauskas, solinė gitara bei vokalas Rokas Sadauskas, bosinė gitara Gabrielė Repčenkaitė ir būgnai Žygimantas Uckus. Visiems trims grupės vaikinams yra lygiai 20 metų, o vienintelei ir nepakartojamai bosistei Gabrielei – 18. Savo grojamą muziką galime įvardinti kaip alternatyvų roką.

Ką galime papasakoti apie save? Hm… Pirmiausia, esame gana šviežia grupė – Džemas kaip grupė atsirado prieš 3 metus, tačiau per tą laiką keletą kartų keitėsi sudėtis ir dabartine sudėtimi, prie grupės prisijungus Rokui ir Žygimantui grojam maždaug 6 mėnesius. Per tuos 3 metus, esame koncertavę Rusnės festivalyje, Selfiecide, Varioke, Šnekutyje, Baltuose Drambliuose, Trikampyje, taip pat Lemmy bare Kaune bei GMD 2017 ir 2018 metais.

Visą praėjusių metų rudenį buvom sustabdę koncertinę veiklą, nes dirbom studijoje su savo debiutiniu EP albumu.

, ,

Muiluotas sprendimas

Grupė susikūrė 2019. Intensyviai mokosi. Martynas prie instrumentų prisilietė tik šiemet – gabus bernelis.
Emilija ir Darius jau keleri metai dalyvauja bardų ir įvairiuose festivaliuose kaip solistai. Grupė užsiima sava kūryba.
Pagrindinė kūrėja yra Emilija.